Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Aplikacja mobilna

baner

Produkty turystyczne

Nasi partnerzy

   Za nami 30. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu. Impreza trwała od 1 do 3 lutego 2019 r. Przez 3 dni odbyło się mnóstwo spotkań, rozmów oraz wydarzeń branżowych.

   W Targach wzięło udział blisko 200 wystawców, którzy zaprezentowali atrakcje regionów, a także oferty wyjazdów, tych dalszych, jak i bliższych. Podczas TOUR SALON mogliśmy doświadczyć kultury śląskiej, poczuć zapach świętokrzyskiego lasu, odkryć wielkopolskie szlaki, a także poznać bardziej odległe destynacje jak Dominikana, Peru czy Boliwia.

W dalekie zakątki świata zabrali nas także goście specjalni FestiwaluPodróżników TOUR SALON: Tomasz Zubilewicz, Miłka Raulin, Szymon Radzimierski, Jarosław Kuźniar, Kuba Wrotek, Monika Bruch, Mateusz Waligóra, Ania Grebieniow, Kasia i Łukasz 9blog: Gdzie słońce dla nas wschodzi), Klub Podróżników Soliści.

Stoisko Regionu Lubelskiego na którym prezentowała się Kraina Lessowych Wąwozów, było bardzo licznie odwiedzane przez turystów. Padało mnóstwo pytań o bazę noclegową, a mapy ze szlakami rowerowymi schodziły niczym "świeże bułeczki". Turystów z wielkopolski interesowały przede wszystkim atrakcje regionu. Na stoisku zorganizowane zostały konkursy wiedzy o Regionie w których można było wygrać atrakcyjne nagrody. Materiały o Krainie Lessowych Wąwozów dostępne były również na stoisku "Odpoczywaj na wsi" Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

   Dziękujemy naszym gościom za te wspaniałe emocje i dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili TOUR SALON i  zdecydowali się wybrać razem z nami w podróż!