Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski
 

II TURNIEJ TRZECH STOKÓW KRAINY LESSOWYCH WĄWOZÓW

ZAWODY NARCIARSKIE W KAZIMIERZU DOLNYM - WYNIKI

 

DZIEWCZYNKI DO 14 LAT:

L.p.

Imię i nazwisko

Numer startowy


WYNIKI

ŁĄCZNY WYNIK

MIEJSCE W ZAWODACH

START I

START II

1.

Lena Świderska

3

24,24

24,23

48,47

I

2.

Małgorzata Krzyżanowska

4

31,98

30,00

1'01,98

V

3.

Maria Stankiewicz

5

27,22

27,75

54,97

III

4.

Maria Świderska

9

27,78

26,55

54,33

II

5.

Róża Potocka

10

27,86

35,6

1'03,46

VI

  6.

Zuzia Pielak

13

24,85

35,44

1'00,29

IV

  7.

Anna Figura

33

36,00

34,31

1'10,31

VII

 

CHŁOPCY DO 14 LAT:

 

L.p.

Imię i nazwisko

Numer startowy


WYNIKI

ŁĄCZNY WYNIK

MIEJSCE W ZAWODACH

START I

START II

1.

Adam Wojtanowicz

1

24,18

24,00

48,18

III

2.

Mateusz Wydro

2

19,77

20,06

39,83

I

3.

Mikołaj Chołajczyk

6

22,22

22,27

44,49

II

4.

Jakub Fijołek

8

30,35

-

-

-

5.

Mikołaj Jasik

11

24,68

25,70

50,38

V

  6.

Karol Stępniewski

12

25,17

24,61

49,78

IV

  7.

Tomasz Watras

14

29,89

31,12

1'01,01

VIII

  8.

Ignacy Rosłoniec

15

27,80

28,06

55,86

VI

  9.

Stanisław Figura

34

30,40

28,58

58,98

VII

 

KOBIETY - KATEGORIA OPEN 14+:

L.p.

Imię i nazwisko

Numer startowy


WYNIKI

ŁĄCZNY WYNIK

MIEJSCE W ZAWODACH

START I

START II

1.

Wiktoria Pytlik

17

19,11

20,08

39,19

I

2.

Urszula Świderska

22

25,30

24,97

50,27

II

3.

Beata Jasik

24

26,71

26,44

53,15

III

4.

Monika Pielak

26

26,70

27,23

53,93

IV

  5.

Beata Rosłoniec

32

28,37

28,21

56,58

V

 

MĘŻCZYŹNI - KATEGORIA OPEN 14+:

 

L.p.

Imię i nazwisko

Numer startowy


WYNIKI

ŁĄCZNY WYNIK

MIEJSCE W ZAWODACH

START I

START II

1

Cezary Wojtanowicz

16

22,78

23,65

46,43

X

2

Jarosław Krzyżanowski

18

18,44

18,36

36,80

II

3

Andrzej Antoni Fijołek

19

26,20

26,24

52,44

XI

4

Andrzej Fijołek

21

21,73

22,23

43,96

VIII

5

Tadeusz Surdacki

20

27,33

28,48

55,81

XII

6

Robert Pielak

26

19,62

19,01

38,63

IV

7

Zbigniew Kowalski

43

20,89

21,43

42,32

VII

8

Antoni Muzyka

27

20,17

20,97

41,14

VI

9

Maciek Kamiński

29

20,23

19,46

39,69

V

10

Grzegorz Wojdaszko

35

18,76

18,13

36,89

III

11

Marcin Pisula

31

22,63

22,42

45,05

IX

12

Mirosław Sędłak

25

17,77

17,85

35,62

I