Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Aplikacja mobilna

baner

Produkty turystyczne

Nasi partnerzy

 Lokalna Organizacja Turystyczna "Kraina Lessowych Wąwozów" wspólnie z Polską Federacją Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" realizuje na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi projekt w ramach kampanii "Odpoczywaj na wsi" na 2018 rok.

 

Projekt zakłada obsługę merytoryczną stoiska "Odpoczywaj na wsi" podczas 11 imprez targowych organizowanych w tym roku na terenie Polski.

 

Stoisko Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi pojawiło się już na Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu w dniach 9 - 11 luty 2018 roku.

 

Wkrótce ofertę turystyczną polskiej wsi będzie można poznać podczas Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu, które organizowane będą w dniach 23-25 lutego 2018 r. w Hali Stulecia. 

 

Na turystów odwiedzających stoisko czekać będą materiały promujące polską wieś. Oferta będzie obejmowała zarówno bazę noclegową, w tym gospodarstwa skategoryzowane, jak i ofertę Zagród Edukacyjnych, Gospodarstw Ekologicznych, Hitów turystyki wiejskiej.
Materiały będą zawierały ofertę turystyki wiejskiej z całej Polski, a w szczególności z Wielkopolski. Dla odwiedzających stoisko przewidziane są liczne konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Wszyscy goście będą mogli wziąć udział w pokazach twórców ludowych, które będą odbywały się na stoisku podczas wszystkich dni targowych.

 

 

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Projekt współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach pomocy technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Projekt realizowany na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.