Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   Manufakture Smaków w tym roku rozpocznie tradycyjnie Msza Św. w Kościele Parafialnym p.w. Wniebowzięcia NMP o godz.12.00 tuż po mszy w centrum miasta goście zatańczą poloneza i zaproszą Państwa na wspólne niedzielne świętowanie do Parku Miejskiego,w którym od godz.14.00 rozpocznie się VI Święto Produktu Lokalnego z wieloma atrakcjami i konkursami.

   Na późne popołudnie proponujemy Państwuwystępy na dużej scenie, a rozpoczniemy od prezentacji konkursowej Festiwalu Progresman 2018, podczas których zagrają wybrane drogą preselekcji młode lecz profesjonalne zespoły wokalno-instrumentalne (rock, blues, reagge, ska, itp).
   Park Miejski będzie wypełniony wieloma atrakcjami m.in. Owocowa Strefa Orzeźwienia, Degustacja Produktów Lokalnych, stoiska promocyjne. Zgodnie z tradycją od godz.14.00 na boisku za parkiem odbędzie się Turniej Piłkarski Sadowników.

Festiwal jak i dwudniowe wydarzenia Manufaktury Smaków podsumuje koncert gwiazdy wieczoru: KAMIL BEDNAREK z zespołem PIĄTY ELEMENT i na koniec pokaz fajerwerków.

 

Patronat Honorowy wydarzenia - Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski,
Sponsor Główny wydarzenia - Perła Browary Lubelskie S.A.