Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

W najbliższą niedzielę (17 czerwca) zapraszamy do Mariny Puławy na imprezę plenerową "Puławoaktywni w Marinie Puławy", która zostanie zrealizowana w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego 2018 "BO Kocham Puławy".

 

O godzinie 10:30 rozpocznie się turniej siatkówki plażowej - pary, które chcą wziąć w nim udział będą mogły zapisać się na miejscu przed rozpoczęciem rozgrywek.

 

Od godziny 14:00 będzie można poślizgać się na Waterslide, czyli wodnej ślizgawce o długości 50 metrów oraz spróbować swoich sił na Skimboardzie pływając deską po specjalnym torze.

 

Dla amatorów mocnych wrażeń dostępna będzie 10 metrowa ścianka wspinaczkowa, a miłośnicy fitnessu będą mogli spróbować swoich sił w gimnastyce na trampolinach z FIT&Jump Puławy.

 

Od 14:00 po Wiśle będzie kursował tramwaj wodny "Marzanka" - tego dnia rejsy spacerowe dla chętnych będą bezpłatne.

 

Wszystkie dzieci, które odwiedzą Marinę Puławy 17 czerwca nie będą się nudzić. Od 14:00 oatrakcje zadba "Dziki Raj" i "Skrzat" - w planach między innymi: balonowe szaleństwo, mini tor przeszkód, bańki mydlane, konkursy muzyczne i różnego rodzaju gry, zabawy i animacje specjalnie z myślą o najmłodszych.

 

Tego dnia w marinie będzie również strefa kulinarna, a w niej między innymi: riksza z lodami, grill, foodtruck, działająca w porcie kawiarnia, makarony i lemoniady własnej produkcji zaprezentowane przez Central Park Bistr

 

O godzinie 17:00aktywność rozpocznie strefa muzyczna, w której młodzi puławscy artyści zaprezentują swój talent. Wystąpią wokalistki Joanna Mazurek i Angelika Kaniowska oraz zespół rockowy "Nozdrza Kobry".

 

Od godziny 18:00 Marina Puławy zamieni się w strefę Disco. Jako pierwszy wystąpi zespół "EFFECT".

 

Po godzinie 19:00 na scenie pojawi się zespół wskazany w projekcie w ramach Budżetu Obywatelskiego, czyli "MEFFIS".

 

Po godzinie 20:00 rozpocznie się dyskoteka pod chmurką, a o oprawę muzyczną obfitującą w najbardziej taneczne hity zadba DJ. 

 

Zapraszamy do Mariny Puławy!