Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

 

 

 

 

     

 

     

 

     

 

Ranking zwycięzców podczas zawodów w Rąblowie:

 

W kategorii - chłopcy (10-18 lat):

I miejsce - Krystian Pielak (lat 16)

II miejsce - Stanisław Świderski  (lat 16)

III miejsce - Tomasz Tarkowski (lat 17)

IV miejsce - Mateusz Murat (lat 16)

 

W kategorii - mężczyzn (18+):

I miejsce - Jacek Majewski

II miejsce - Tomasz Juszczak

 

W kategorii - dziewczynek i kobiet:

I miejsce - Lena Świderska

II miejsce - Justyna Pająk

 

 

 

     

 

       

 

       

 

Ranking laureatów podczas zawodów w Kazimierzu Dolnym:

 

W kategorii - chłopcy (wiek 10-18):

I miejsce - Krystian Pielak

II miejsce - Ignacy Czajkowski

III miejsce - Stanisław Świderski

 

 

W kategorii - mężczyźni 18+

I miejsce - Dariusz Kister

II miejsce - Jacek Majewski

III miejsce - Marcin Pisula

 

W kategorii - open (kobiety i dziewczynki)

I miejsce - Justyna Pająk

II miejsce - Zuzanna Pielak

III miejsce - Lena Świderska

  

 
Lista laureatów zawodów narciarskich o Puchar Prezydenta Miasta Puławy w Parchatce
W kategorii - Kobiety :
I miejsce - Lena Świderska
II miejsce - Justyna Pająk
III miejsce - Zuzanna Pielak 
 
W kategorii - Chłopcy (wiek 10-18):
I miejsce - Stanisław Świderski
II miejsce Krystian Pielak
III miejsce - Karol Stępniewski
 
W kategorii - Mężczyźni (18+):
I miejsce - Jarosław Krzyżanowski
II miejsce - Jacek Majewski
III miejsce - Robert Pielak 


 
 

 

ZWYCIĘZCY I TURNIEJU TRZECH STOKÓW KRAINY LESSOWYCH WĄWOZÓW 

KLASYFIKACJA GENERALNA PODSUMOWUJĄCA ZAWODY W RĄBLOWIE, KAZIMIERZU DOLNYM I PARCHATCE
 
W kategorii  - Kobiety
I miejsce - Lena Świderska
II miejsce - Justyna Pająk
III miejsce - Zuzanna Pielak
 

W kategorii - Chłopcy (wiek 10-18)
I miejsce - Krystian Pielak
II miejsce - Stanisław Świderski
III miejsce - Tomasz Tarkowski

 

W kategorii - Mężczyźni (18+):
I miejsce - Jacek Majewski
II miejsce - Tomasz Juszczak
III miejsce - Dariusz Kister