Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Weekendowa galeria sztuki 4D

Puławy Miasto - Weekendowa galeria sztuki 4D - foto2
Puławy Miasto - Weekendowa galeria sztuki 4D - foto3
Puławy Miasto - Weekendowa galeria sztuki 4D - foto4
Puławy Miasto - Weekendowa galeria sztuki 4D - foto5
Lokalizacja na mapie
Rodzaj obiektu Inne

Dane teleadresowe: ul. Dęblińska 4 D, 24-100 Puławy

Gmina Puławy Miasto
E-mail: jerzy.jablonka@am-ekspert.pl
Cena Cena od osoby: dzieci i grupy powyżej 3 osób 2 zł, dorośli 4 zł
Szerokość geograficzna gps 51° 25' 40.9578
Długość geograficzna gps 21° 56' 56.4468
www: www.pozytywniezakrecony.pl
strona obiektu w serwisie: http://galeriasztuki4d.kraina.org.pl

Opis:
Jest to nowatorska instytucja, której cechą charakterystyczną jest krótki czas trwania części wystaw, rozpoczynających się zazwyczaj w czwartek lub piątek wernisażem, a kończących w najbliższą niedzielę. Galeria działa w nietypowych warunkach „loftu”, czyli w pomieszczeniach funkcjonującego na co dzień przedsiębiorstwa o charakterze przemysłowym, które na weekend przekształca się w miejsce przekazu kulturalnego. Część wystaw można oglądać znacznie dłużej, w zależności od ich charakteru i możliwości ekspozycji. Każdy, kto ma ciekawą pasję i chciałby to pokazać, może się tu zaprezentować. Galeria udostępnia miejsce dla wystawcy, którym może być zarówno malarz, rzeźbiarz jak i kolekcjoner, poeta czy śpiewak. Zaprasza zarówno profesjonalistów jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kulturą. Galeria otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 i od 17.00 do 20.00, w innych dniach i godzinach po wcześniejszym umówieniu.

Więcej informacji
AM-Ekspert Jerzy Jabłonka jest firmą o profilu motoryzacyjnym zajmującą się głównie usługami rzeczoznawstwa samochodowego maszyn i urządzeń i pomocą drogową, a także inicjatorem, organizatorem oraz prowadzącym Puławską Strefę Qltury 4D, która realizuje m.in. Ogólnopolski Konkurs o Tytuł Honorowy „Pozytywnie Zakręcony” (www.pozytywniezakrecony.pl) – pierwszy i jedyny taki projekt społeczno – kulturalny na świecie, którego celem jest wyłanianie, wyróżnianie i popularyzowanie ludzi kultury, gospodarki, polityki, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji, organizacji pozarządowych, wydarzeń, produktów bądź usług, itp. określanych mianem pozytywnie zakręconych. Organizuje również wystawy, warsztaty, pikniki i festyny rodzinne, muzealne, motoryzacyjne. Jest także inicjatorem i proklamującym dzień 17 sierpnia jako Międzynarodowy Dzień Pozytywnie Zakręconych.

Na dzień dzisiejszy prowadzi:

• Ogólnopolski Konkurs o Tytuł Honorowy „Pozytywnie Zakręcony” • Muzeum Pomocy Drogowej, Holowania i Ratownictwa Drogowego • Weekendową Galerię Sztuki 4D • Puławską Kapelę Podwórkową

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych propozycji biznesowych, społecznych i kulturalnych!


Komentarze
    Brak komentarzy
Twój komentarz
E-mail:
Nick/Pseudonim:
Komentarz:
Ocena:
Ile to jest 1+20=
Dodaj zdjęcie: