Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Aplikacja mobilna

baner

Produkty turystyczne

Nasi partnerzy

Przed nami XXIV edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2019. Do udziału w Festiwalu zapraszani są uczestnicy w każdym wieku. Swoje zdolności i umiejętności muzyczno-wokalne można prezentować w występach indywidualnych, zespołowych oraz rodzinnych.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 9 stycznia 2019 r., wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem: http://www.domchemika.pl/formularz_koledy/index.php

Występy konkursowe potrwają 5 dni. Pierwsze prezentacje rozpoczynamy w czwartek i piątek, 17 i 18 stycznia, a następnie po weekendowej przerwie, od 21 do 23 stycznia. Przesłuchania będą odbywały się w dwóch blokach: od godz. 09:00 (I blok) oraz od godz. 15.00 (II blok).

 

W związku trwającą modernizacją POK „Dom Chemika" prezentacje konkursowe XXIV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2019 odbędą się w sali teatralnej w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach, ul. Kowalskiego 1.

 

BOŻONARODZENIOWE SZOPKI PRZESTRZENNE


Zachęcamy również do udziału w konkursie na wykonanieprzestrzennej Szopki Bożonarodzeniowej. Szopka może być wykonana dowolną techniką indywidualnie lub zespołowo przez dzieci, młodzież, dorosłych oraz w kategorii rodzinnej. Wykonane prace wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczać w dniu 22 stycznia 2019 r. w godz. 09.00-17.00 do Galerii ANEKS w POK "Dom Chemika" Puławy.

 

Szczegółowe informacje odnośnie Festiwalu oraz konkursu na szopkę znajdują się w załączonych regulaminach. Prosimy o dokładne zapoznanie się  z zapisami w regulaminie.

 

REGULAMIN - XXIV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KOLĘD PUŁAWY 2019


REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA - KONKURS NA PRZESTRZENNE SZOPKI BOŻONARODZENIOWE