Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   Podczas X Jubileuszowej Opolskiej Gali Tańca 2016 odbędą się Mistrzostwa Rejonów Polski Centralno-Wschodniej.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 września 2016 r. w Opolu Lubelskim (ZS. nr 1 ul. Szkolna 5). Na scenie swoje umiejętności zaprezentuje ponad 400 par z całego kraju.

   Gala Tańca to pokazy najlepszych par i grup Polski. Wśród prezentujących się duetów zobaczyć będzie można m.in. aktualnych Mistrzów Polski oraz finalistów Mistrzostw Europy. Będąmieli Państwo okazję podziwiać dzieci od 5 roku życia po dorosłych tancerzy, ocenianych przez międzynarodowy skład sędziowski. Całe wydarzenie cechuje dbałość o szczegóły, a także niepowtarzalny klimat oraz atmosfera.

Taniec to dyscyplina dająca możliwości zorganizowania niezwykłego widowiska. Widowiska, które dostarcza bogatych i ponadprzeciętnych wrażeń estetycznych, dzięki zestawom barw, zjawiskowymstrojom zawodników, a przede wszystkim elegancji ruchu tańczących par. Organizatorem wydarzenia jest szkoła tańca EmStudio.
   Bilety całodniowy w cenie 30 zł do nabycia w Em Studio ul. Kościuszki 3 lub w kasie w dniu wydarzenia. dodatkowe informacje u organizatora tel. 506 504 912. Zapraszamy serdecznie, niedzielną gale poprowadzi Iwona Pavlović.