Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   Miło nam poinformować, że I Lubelskie Forum Turystki Medycznej i Prozdrowotnej z tematem wiodącym „Uzdrowiska- faktor rozwoju destynacji regionalnych" odbędzie się w dniach 18-19 listopada w Nałęczowie.

   Pierwszy dzień forum będzie miał charakter konferencyjny i zostanie zakończony spotkaniem networkingowym (Nałęczowski Ośrodek Kultury Al. Lipowa 6,). Drugiego dnia Organizatorzy zaplanowali zwiedzanie Uzdrowiska Nałęczów i zapoznanie się z usługami zdrowotnymi oraz najważniejszymi atrakcjami turystycznymi. Uczestnikami Forum będą przedstawiciele naszego rządu oraz reprezentanci instytucji publicznych z sąsiednich krajów : Czech, Słowacji i Węgier. Do udziału zaproszeni zostali także przedstawiciele samorządów, które aktywnie uczestniczą w budowaniu marki miejscowości uzdrowiskowych oraz realizują strategię rozwoju w dziedzinach turystyki medycznej i prozdrowotnej. Uczestnikami Forum będą również przedstawiciele organizacji turystycznych, placówek oraz klastrów medycznych.

   Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu. Współorganizatorem jest Gmina Krasnobród w partnerstwie z Gminą Nałęczów oraz Z.L. "Uzdrowisko Nałęczów".

 
ZOBACZ PROGRAM