Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Agroturystyka Gościniec

Rodzaj obiektu Agroturystyka
Właściciel: Justyna Kowalska, Grażyna Sobczyk-Słoboda, Ryszard Słoboda
Adres: Sadurki 27
24-150 Nałęczów

Gmina Nałęczów
E-mail: gosciniec.w.sadurkach@gmail.com
Telefon: 81 501 78 29
Telefon komórkowy: 507052160
Ilość pokoi: 6
Ilość miejsc: 14
Znajomość języków obcych
Angielski , Niemiecki ,

Ceny:
Cena za cały pokój/mieszk: 25.00 PLN do 180.00 PLN
Cena za osobę: 25.00 do 45.00


Wyżywienie
Dostęp do kuchni: Nie
Angielski Niemiecki Czynne gospodarstwo rolneWynaczone miejsce do parkowaniaUdogodnienia dla osób niepełnosprawnychPlac zabaw dla dzieciDostęp do internetuGrill/ogniskoMożliwość przyjazdu ze zwierzętamiOdległość do kawiarni - 1kmOdległość do restauracji - 0kmMożliwość jazdy konnej - 1kmMożliwość wędkowania - 3kmWypożyczalnia rowerów - 0kmOdległość do basenu - 3kmOdległość do wypożyczalni nart - 8kmOdległość od SPA - 3km
Lokalizacja na mapie
Opis:
Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług gastronomicznych i zakwaterowania. W naszym gospodarstwie udostępniamy kwatery agroturystyczne od 2006 r. Dysponujemy 30 miejscami noclegowymi. Nasze gospodarstwo ciągle dąży do polepszania już istniejących warunków dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy komfortowe noclegi w najbliższej okolicy Nałęczowa.

Informacje dodatkowe
W naszym Gościńcu dostępne są pokoje: 1-, 2-, 3- i wieloosobowe (dostosowujemy się do potrzeb gości, istnieje możliwość robienia dostawek dla większej liczby osób); z TV oraz z łazienkami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych.
Osobom zainteresowanym udostępniona jest wydzielona kuchnia z pełnym wyposażeniem. Możliwość korzystania ze wspólnej świetlicy z TV.
Gospodarstwo agroturystyczne Gościniec prowadzi również restaurację, w której mogą Państwo zamówić smaczne posiłki z karty menu. W naszym obiekcie znajdą Państwo ogród, parking, specjalne podjazdy ułatwiające komunikację osób niepełnosprawnych oraz miejsce na grilla i ognisko. Na terenie Gościńca dostępny jest również bezpieczny parking, huśtawki, rowery i namioty oraz duża sala ze stołem pingpongowym, gdzie można spędzać czas w większym gronie osób np. podczas złej pogody.
Oferujemy pomoc przy zorganizowaniu zabiegów rehabilitacyjnych w tutejszych ośrodkach sanatoryjnych oraz przewóz z dworca PKP lub PKS na naszą kwaterę.

Od maja 2011 roku udostępnimy dla naszych gości dodatkową salę o powierzchni 120 metrów kwadratowych, którą można wykorzystać do organizacji imprez typu komunia, wesela, imieniny, imprezy okolicznościowe, jak również przygotować na noclegi dla grupy. Gościniec funkcjonuje przez cały rok. Organizacja wyżywienia wycieczek autokarowych.

Oferta specjalna
Gościniec dostosowany jest na obsługę gości niepełnosprawnych
Organizujemy tygodniowe lub dwutygodniowe pobyty dla osób starszych związane z odpoczynkiem, relaksem, rehabilitacją i krótkimi wycieczkami.
Nasz Gościniec i gospodarstwo to stosowne miejsce dla organizacji zielonych szkół.

Lista typów pokoi
Lp. Typ Łazienka Ilość pokoi Ilość miejsc Łóżka 1/os Łóżka 2/os Cena os.  
1 Pokój jednoosobowy Zielony 1 1 1 0 25.00
2 Pokój dwuosobowy Dębowy 1 2 2 0 35.00
3 Pokój dwuosobowy Sosnowy 1 2 0 1 35.00
4 Pokój dwuosobowy Słoneczny 1 2 0 1 45.00
5 Pokój trzyosobowy Zachodni 1 3 1 1 45.00
6 Pokój czteroosobowy Wschodni 1 4 2 1 45.00
Opinie
    Brak opinii
Twój komentarz
E-mail:
Nick/Pseudonim:
Komentarz:
Ocena:
Ile to jest 11+4=
Dodaj zdjęcie: