Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Karczma Nałęczowska

Nałęczów - Karczma Nałęczowska - foto2
Nałęczów - Karczma Nałęczowska - foto3
Nałęczów - Karczma Nałęczowska - foto4
Nałęczów - Karczma Nałęczowska - foto5
Nałęczów - Karczma Nałęczowska - foto6
Lokalizacja na mapie
Rodzaj obiektu restauracja

Adres: 24-150 Nałęczów, ul. Poniatowskiego 4,

Gmina Nałęczów
Kontakt Tel. (81) 501 45 78, 509 33 44 38
E-mail: karczmanaleczowska@wp.pl
Szerokość geograficzna gps 51° 17' 15.4356
Długość geograficzna gps 51° 17' 15.4356
www: www.karczmanaleczowska.org

Opis:
Restauracja Karczma Nałęczowska znajduje się w samym centrum Nałęczowa, 300m od Parku Zdrojowego. Duża sala z kominkiem oraz aranżacja w stylu starej karczmy, tworzą niepowtarzalną przytulną atmosferę. W ofercie restauracji Karczma Nałęczowska znajdą Państwo dania lubelskiej kuchni regionalnej. W naszym menu mamy m.in. rosół z bażanta, żur staropolski, dzika w sosie ziołowo-śmietanowym czy pierogi nałęczowskie, wyróżniające się wykwintnością i subtelnością smaku. Dysponujemy salą na wesela na ok. 180 osób. Imprezy integracyjne dla firm organizujemy w formie pikniku przy ognisku na świeżym powietrzu, w zimie połączonych z kuligiem . W Karcie Win posiadamy wyśmienite wina z całego świata z oferty Winarium MARKA KONDRATA.Z Kartą Rabatową Krainy Lessowych Wąwozów 10% zniżki na konsumpcję w lokaluWięcej informacji
W ofercie restauracji Karczma Nałęczowska znajdą Państwo dania tradycyjnej kuchni polskiej z wieprzowiny, wołowiny, ryb, cielęciny, a także dziczyzny.

Nie zapomnieliśmy również o lubelskiej kuchni regionalnej. W naszym menu mamy m.in. rosół z bażanta, żur staropolski, dzika w sosie ziołowo-śmietanowym czy pierogi nałęczowskie, wyróżniające się wykwintnością i subtelnością smaku.

Restauracja zlokalizowana w centrum Nałęczowa, przy dworcu PKS. 300m od Parku Zdrojowego. Sala dla niepalących na ok. 150 osób i dla palących na ok. 20 osób. Taras czynny w okresie od kwietnia do października na ok. 100 osób. Plac zabaw dla dzieci. Organizujemy imprezy okolicznościowe zarówno rodzinne jak i biznesowe oraz wesela. Brak barier architektonicznych dla niepełnosprawnych.
Otwarta codziennie od 10.00 do 22.00
Opinie
    Brak opinii
Twój komentarz
E-mail:
Nick/Pseudonim:
Komentarz:
Ocena:
Ile to jest 11+9=
Dodaj zdjęcie: