Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   Żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM w sobotę (24.09) pojawi się w Nałęczowskim Parku Zdrojowym. Nałęczów będzie tym razem Twoim Miastem w Faktach RMF FM. Tak zdecydowaliście w głosowaniu na RMF 24. Mieszkańcy Nałęczowa i wszyscy, którzy dobrze znają to miejsce, mocno się zmobilizowali i od początku właśnie to miasto prowadziło w głosowaniu. Ostatecznie z dużą przewagą pokonało Olesno, Oborniki Śląskie, Dynów, Sierpc i Łask.

   Niewielki Nałęczów słynie przede wszystkim z uzdrowiska. W relacji na żywo będzie mowa o wodach zdrojowych i historii miasteczka. Następnie, pójdziemy tropem wielkich pisarzy, którzy odwiedzali to miejsce i wstąpimy między innymi do chaty Stefana Żeromskiego. Przy okazji będziemy podziwiać okoliczną przyrodę. Nie zabraknie również lokalnych przysmaków i niespodzianek.

   Słuchajcie sobotnich Faktów RMF FM już od godz. 8:00. Na miejscu będzie reporter Krzysztof Kot i żółto-niebieski wóz satelitarny. Odwiedźcie nas, jeśli chcecie zobaczyć jak powstaje Twoje Miasto w Faktach RMF FM.