Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski
   Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, z tej okazji zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Pikniku Rodzinnym "Atrakcje na Wakacje", który odbędzie się 26 czerwca 2016 roku na Skwerze Niepodległości w Puławach w godzinach 10.00-14.00.
Piknik ma na celu zaprezentować mieszkańcom Puław szeroko pojętą ofertę atrakcji odbywających się w  regionie, ale także poza nim w trakcie wakacji. Do udziału w imprezie zapraszane są biura turystyczne, przedstawiciele bazy noclegowej, punktów gastronomicznych, firmy organizujące wycieczki, imprezy oraz eventy, animatorzy czasu wolnego oraz wszyscy, którzy chcą przedstawić wakacyjną ofertę potencjalnym odbiorcom. Jest to idealna okazja do zaprezentowania swojejdziałalności na lokalnym rynku.

Podczas Pikniku, oprócz prezentacji wystawców, odbywać się będą występy artystyczne oraz zabawy i animacje dla całych rodzin.

   Organizatorem Pikniku jest Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika". Regulamin Pikniku oraz karta zgłoszenia dostępne są poniżej.

 Zgłoszenia przyjmujemy do 13 czerwca 2016 r. Szczegółowych informacji udziela Centrum Informacji Turystycznejw Puławach (Al. Królewska 4), 81 458 67 40, turystyka@domchemika.pl.

 

REGULAMIN (PDF)

KARTA ZGŁOSZENIA (PDF)