Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski
Podczas kolejnych Puławskich Spotkań Podróżniczych organizowanych 16 października będziecie mieli okazję spotkać niesamowity duet podróżników! Agatę Włodarczyk-Bucharowską i Diunię - wilczaka czechosłowackiego. Agata opowie o ich podróży w Himalaje.

Za tę podróż otrzymali nagrodę "Podróż Roku 2013 National Geographic Traveler". W ciągu 55 dni przeszli jako pierwsi na świecie z psem ponad 500 km przez Himalaje Garhwalu. Odwiedzili 12 dolin, byli na wysokości ponad 4300 m n.p.m., w pionie pokonali ponad 63 km.

 

Spotkanie zostało zaplanowane na 16 października 2016 r. godz. 12.00, s. 131 POK „Dom Chemika", wstęp 5 zł

 

AGATA WŁODARCZYK-BUCHAROWSKA to z wykształcenia teatrolożka i socjoterapeutka, z pasji - dziennikarka. Lubi pracę z ludźmi i pisanie, ale wciąż nie wie kim zostanie "kiedy dorośnie". Mól książkowy, wegetarianka i pasjonatka sportów outdoorowych. Marzy o tym, by mieć czas na spełnienie wszystkich swoich marzeń.

DIUNA - Abigar II z Peronówki (2012), pochodząca spod niemieckiej granicy suka rasy wilczak czechosłowacki. Ambasadorka podróży na czterech łapach. Najbardziej lubi wylegiwanie się w łóżku do późnych godzin popołudniowych i gonienie za zwierzyną.