Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski


1 grudnia 2016 r. odbyło się pierwsze z serii spotkań w gminach Krainy Lessowych Wąwozów dotyczących rozwoju i promocji działalności turystycznej. Gmina Karczmiska zorganizowała spotkanie w Gminnej Bibliotece i Domu Kultury mającym swoją siedzibę w zabytkowym dworze Wesslów.


W spotkaniu obok przedstawicieli LOT „Kraina Lessowych Wąwozów i Gminy Karczmiska uczestniczyli właściciele obiektów turystycznych działających na terenie gminy. Spotkanie było okazją do zaprezentowania czym zajmuje się Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów", ale także szansą na poznanie ofert podmiotów turystycznych działających na terenie gminy, potencjałów i atrakcji gminy, czy też lokalnych produktów. Uczestnicy spotkania mieli okazję do wymiany doświadczeń, ale także zgłoszenia potrzeb w zakresie rozwoju turystycznego oraz promocji gminy i regionu.

 

Wzajemne poznanie się podmiotów działających w branży turystycznej jest okazją do nawiązania współpracy i zbudowania systemu uzupełnienia się w zakresie świadczenia usług turystycznych związanych z noclegami, gastronomią oraz atrakcjami turystycznymi.