Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

W dniach 1 - 3 luty 2019 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich juz po raz 30 odbędą się Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON. Targi stwarzają wyjątkową możliwość prezentacji oferty turystycznej krajów i regionów z całego świata, a także promocji potencjału turystycznego Polski na arenie międzynarodowej. Podczas Targów odbędą się liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, prezentacje podróżników, warsztaty nawiązujące do tematyki dziedzictwa kulturowego polskiej wsi, szkolenia oraz konferencje. Można zdobyć materiały informacyjne z ofertą turystyki ale również agroturystyki, składające się m.in. z folderów, map, katalogów.

Na stoisku "Odpoczywaj na wsi"  przygotowano wiele atrakcji mi.in.: warsztaty pieczenia chleba, bułeczek https://www.facebook.com/SycynPodLipa/  oraz plecionkarstwo https://polskieplecionkarstwo.pl/ .

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie realizowanym podczas targów "Wiejska Krzyżówka" - rozstrzygnięcie Niedziela o godzinie 13.00 - Scena Główna. Dla laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą wypoczynku na wsi na 2019 rok https://www.facebook.com/odpoczywajnawsi/