Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

 

W dniach 24-26 listopada 2016 r. organizowana jest 24 edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw.

TT Warsaw to jedna  z najważniejszych branżowych, turystycznych imprez targowych w Polsce.Targi jak co roku odbywają się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Targi na ulicy Marsa 56c.

Oferta Krainy Lessowych Wąwozów będzie prezentowana na stoisku Regionu Lubelskiego (stoisko o numerze B50). Organizatorem stoiska jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. 

 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Województwa Lubelskiego!

 

W tym roku krajem partnerskim imprezy jest Rumunia. 

 

Tematyka targów będzie się koncentrować wokół prezentacji:


  • oferentów usług turystycznych z różnych stron świata, w tym z Polski - baza noclegowa, przewoźnicy, baza turystyczna (ośrodki narciarskie, aquaparki, parki tematyczne, inne atrakcje turystyczne)
  • polskich i zagranicznych touroperatorów
  • narodowe i regionalne organizacje turystyczne
  • powiaty, miasta, województwa i gminy
  • turystyczne portale rezerwacyjne
  • towarzystwa ubezpieczeniowe,
  • oferentów sieci i programów komputerowych dla hoteli i biur podróży
  • izby i stowarzyszenia branży turystycznej
  • wydawnictwa turystyczne

 W imieniu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi,Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „GG", serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w seminarium pn. „Promocja produktu turystyki wiejskiej i agroturystyki w kontekście nowych trendów rynku turystycznego", organizowanego podczas 24. Międzynarodowych Tragów Turystycznych TT Warsaw 2016 w Warszawie. Seminarium odbędzie się w dniu 25 listopada br.,o godz. 11.00 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, ul. Marsa 56 w Warszawie, sala D na hali targowej.


Celemseminarium jest zapoznanie uczestników z bieżącymi trendami związanymi zrozwojem i promocją turystyki wiejskiej w Polsce i Europie.  Uczestnicybędą mieli okazję zapoznać się z doświadczeniami poszczególnych regionów a także krajów europejskich w wykorzystaniu produktów sieciowych, mediów społecznościowych, a także innych niekonwencjonalnychform promocji do zaproszenia turysty na wieś.


Zgłoszeniaudziału w seminarium przyjmowane są telefonicznie pod nr 81 501 43 11, bądź mailowo federacja@agroturystyka.pl do dnia 22 listopada 2016 r.

 

Program seminarium