Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   Teraz pstrąg to impreza tematyczna, poświęcona muzyce szantowej, żeglarstwu i wszystkiemu co związane jest z woda i wypoczynkiem. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 2012 roku z inicjatywy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, gminy Opole Lubelskie, Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak"i gospodarstwa rybnego „Pstrąg Pustelnia".

   Celem imprezy jest, poza propagowaniem muzyki żeglarskiej, integracja społeczności gminy, wspólnegrillowanie, bądź ognisko przy akompaniamencie gwiazd sceny szantowej. nie może zabraknąć  muzycznej fascynacji tradycyjnymi szantami, pieśniami morza i folklorem największych obieżyświatów i kosmopolitów, jakimi byli XIX-w. żeglarze. Tegoroczna edycja będzie poszerzona o Festiwal Piosenki Żeglarskiej.
Konkursy związane z pstrągiem, turnieje na wodzie, przejażdżki motorówką i wiele innych atrakcji.
Nie zabraknie muzycznej fascynacji tradycyjnymi szantami, pieśniami morza i folklorem największych obieżyświatów i kosmopolitów, jakimi byli XIX-w. żeglarze.
   Tegoroczna 5.edycja będzie poszerzona o Festiwal Piosenki Żeglarskiej, Konkursy związane z pstrągiem, turnieje na wodzie, przejażdżki motorówką i wiele innych atrakcji.

Wieczór uświetni koncert zespołu:


- PAWEŁ ORKISZ - godz. 16.30

- HISZPAŃSKIE DZIEWCZYNY - godz. 18.30