Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski
   Trwa V Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie"! Swoje prace można z głaszać do 30 listopada. Wszystkie szczegóły znaleźć można w regulaminie konkursu. 

   Przypomnijmy, że tematem konkursu jest wykonanie fotografii pokazujących niepowtarzalne piękno Regionu Lubelskiego, szczególnie atrakcyjne dla turysty odkrywającego jego smaki, zgodnie z podstawowym hasłem promocyjnym „Lubelskie. Smakuj życie!", w trzech różnych aspektach: Lubelskie NATURALNIE, AKTYWNIE i KULTUROWO.

Jest o co walczyć, bo nagrodami są: sprzęt fotograficzny o wartości 3000, 2000, 1000 zł i wyróżnienia, którymi będą zestawy materiałów i wydawnictw promocyjnych Regionu Lubelskiego. Prace oceni jury złożone z fotografików reprezentujących stowarzyszenia i związki twórcze regionu oraz ze specjalistów promocji Urzędu Marszałkowskiego.

Wartododać, że w każdej z poprzednich edycji naszego konkursu uczestniczyło od ok. 50 do blisko 100 autorów nie tylko z regionu, ale z całego kraju,w tym m.in. z Wielkopolski, Śląska, Mazowsza, Pomorza, Podlasia.

   Liczymy, że także w tym roku V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie" zaowocuje wieloma znakomitymi zdjęciami, ukazującymi różne aspekty wypoczynku, relaksu i smakowania życia w Regionie Lubelskim.

Organizatorem konkursu jest Departament Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.