Nałęczowski Ośrodek Kultury zaprasza na wyjątkowy, nastrojowy koncert Łobaszewska / Nowak (Raz Dwa Trzy) oraz Ajagore – spotkanie z muzyką, która porusza i zostaje w sercu na długo.
Grażyna Łobaszewska i Adam Nowak (Raz Dwa Trzy). Duet Artystów, dla których słowo jest równie ważne, co muzyka. Ich największe przeboje oraz te mniej znane, ale ukochane utwory. W pięknych - nowych - aranżacjach, przygotowanych i wykonywanych wspólnie z Przyjaciółmi z zespołu Ajagore.
"Piosenki o ludziach z duszą" to dużo więcej niż połączenie występu dwóch znakomitych Artystów i prezentacja ich największych przebojów. Jak mówią sami muzycy - "coś zaiskrzyło". I dzięki temu uczestnicy koncertu (tak, już nie widzowie), mają możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym wieczorze.
"Czas nas uczy pogody". "Trudno nie wierzyć w nic". "Brzydcy". "Pod niebem pełnym cudów". "Gdybyś". "W wielkim mieście". I wiele więcej... "Ten błękit snów i pragnień" jest na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. Można sobie - albo bliskim - podarować wyjątkowy czas... I zatrzymać się na chwilę i oderwać od codzienności.
To koncert dla tych, którzy cenią muzykę z przekazem, kameralną atmosferę i mistrzowskie wykonania.
12 lutego, godz. 19:00, Nałęczowski Ośrodek Kultury, Nałęczów, Bilety: 130 zł – do nabycia w biurze Nałęczowskiego Ośrodka Kultury oraz na stronie https://bilety.io/iRZ6z tel. 81 50 14 069
Zapraszamy na wieczór pełen muzycznych wzruszeń i wyjątkowych dźwięków!