Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzeń, które będą odbywały się w POK "Dom Chemika" w najbliższych dniach:
  • "Dwa Światy"i "Drugie życie natury" to tytuły wystaw, które w listopadzie zagoszczą w Puławskiej Galerii Sztuki i Galerii ANEKS. Wernisaż 4 listopada o godz. 18.00. Swoje prace zaprezentują Magdalena Szyszkowska i Katarzyna Kuta. Wystawy m ożna oglądać codziennie (oprócz sobót) do 27 listopada 2016 r.
  • Puławski Poranek Filmowy - animacje i projekcja filmu niespodzianki dla dzieci. Bezpłatna prezentacja filmu dla dzieci połączona z animacjami z Planetą Kreatywności już w najbliższą sobotę 5 listopada w sali widowiskowej POK "Dom Chemika". Start 10.30.
  • Recital Nataszy Iva "Nic nie obiecuję" - 5 listopada 2016 r, godz. 18.00, sala widowiskowa POK "Dom Chemika". Pieśni, romanse i ballady rosyjskie będzie można usłyszeć 5 listopada w wykonaniu Nataszy Iva. Recital „Nic nie obiecuję" to szczególny klimat starych pieśni i romansów rosyjskich w połączeniu ze znanymi powszechnie piosenkami (np. Serce, Oczy Czarne, Podmoskiewskie Wieczory) w ciekawej aranżacji i znakomitym wykonaniu. Wieczór przy takiej muzyce to przede wszystkim relaks i przyjemność. Opracowanie muzyczne: Michał Matras. Wstęp 15 zł. Rezerwacja w kasie tel. 81 886 20 24
  • Zaduszki Historyczne 2016 Finał Zaduszek Historycznych odbędzie się w kościele p. w. Matki Bożej Różańcowej 6 listopada 2016 r. o godz. 18.30. Podczas tego wydarzenia zostanie również podsumowana zbiórka zniczy w ramach akcji Zapal pamięć 2016. W tym roku odbędzie się VI edycja Zaduszek Historycznych połączonych z V akcją Zapal Pamięć. Tegoroczne wydarzenie będzie poświęcone 36 osobom zasłużonym dla naszego miasta. Patronem tegorocznej edycji jest burmistrz miasta Puławy z lat 1923-1934 Jan Tyczyński. Pomysłodawcą i realizatorem wydarzenia jest Zbigniew Kiełb, instruktor - historyk z Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta POK „Dom Chemika" (zbigniew.kielb@domchemika.pl)

Szczegóły wydarzeń na www.domchemika.pl