Fiord Ranczo - Oblasy

Kontakt Oblasy 217,
24-123 Janowiec
Gmina Janowiec
Miejscowość Oblasy
Telefon 514 940 227

Opis obiektu: Fiord Ranczo - Oblasy

Stadnina nastawiona głównie na hodowlę koni rasy fiordzkiej. Zlokalizowana jest niedaleko miasta Janowiec. Oferuje szeroki wachlarz usług związanych z końmi. M.in. Jazdę na lonży, jazdę w terenie, "oprowadzanki" dla dzieci, kuligi.

Fiord Ranczo – Oblasy

Stadnina Fiord Ranczo od 2005 r. nastawiona jest przede wszystkim na hodowlę koni rasy fiordzkiej. Właściciele gospodarstwa zdecydowali się na nią ze względu na jej przyjazny charakter i łagodny zróżnicowany temperament, dzięki czemu idealnie nadają się do uprawiania jeździectwa rekreacyjnego, kuligów, jazdy bryczką oraz hipoterapii.

Dla wychodzących naprzeciw sportowemu zacięciu klientów, stajnia posiada konia rasy małopolskiej, na którym można doskonalić i rozwijać umiejętności zdobyte na fiordach.

W ofercie gospodarstwa znajdują się: jazdy rekreacyjne z wykwalifikowanym instruktorem na placu, lonży oraz przepięknych okolicznych terenach, rajdy konne, wynajęcie bryczki na śluby, komunie, urodziny, „oprowadzanki” dla dzieci, kuligi i pikniki, przejażdżki bryczką oraz możliwość zorganizowana ogniska.

 

Lokalizacja

Janowiec
Oblasy 217, 24-123 Janowiec
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.