Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA

Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA
Kontakt ul. Słoneczna 20,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon 81 501 47 24
e-mail vitaligs@vitaligs.pl

Opis obiektu: Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA

Elegancki hotel w przepięknym uzdrowisku Nałęczów, w którym poczujesz subtelny luksus wśród ciszy i zieleni. Jest to nie tylko wspaniałe miejsce na nocleg ale również miejsce relaksu, odnowy ciała i ducha.

Dwór Nałęczowski Vitalgis SPA

Vitalgis SPA to elegancki hotel zlokalizowany w Uzdrowiskowym Nałęczowie. Miejsce to stwarza doskonałe warunki na komfortowy nocleg w towarzystwie relaksujących zabiegów SPA, nad którymi czuwa wykwalifikowany personel fizjoterapeutów i specjalistów medycyny estetycznej.

Kilka informacji na temat Vitalgis SPA

Vitalgis SPA do dyspozycji gości udostępnia 35 miejsc noclegowych w komfotowo wyposażonych pokojach, w typie: Standard, o podwyższonym Standardzie oraz w Apartamentach.

W restauracji znajdującej się na terenie obiektu serwowane są posiłki wykonywane z produktów pochodzących z własnych upraw. Odwiedzający skosztują tu dań smacznych, lekko strawnych, naturalnych oraz zdrowych.

Vitalgis SPA udostępnia dla zainteresowanych salę konferencyjną o powierzchni ok. 50 m2, która wyposażona jest w przestronny ekran, bezprzewodowy Internet, telewizor, a także flipchart.

Ponadto hotel dysponuje bogatą ofertą zabiegów, w której skład wchodzą m.in. pielęgnacja twarzy i ciała, odnowa biologiczna, zabiegi medyczno-kosmetyczne, siłownia i fitness oraz ruska bania. Szczególną uwagę warto zwrócić na banię, która składa się z 5 pomieszczeń: szatni, szali wypoczynkowej, sauny, pomieszczenia do chłodzenia, toalety oraz oddzielnego wyjścia na śnieg. Regularne wizyty w niej zapewniają piękny wygląd cery oraz redukcję stresu i zmęczenia. 

 

Lokalizacja

Nałęczów
ul. Słoneczna 20, 24-150 Nałęczów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.