Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Spędzacie weekend w Kazimierzu Dolnym? Sprawdźcie, na jakie atrakcje możecie w tym czasie liczyć w Nadwiślańskim miasteczku !


9 grudnia, piątek godz. 20:00 KineDok w Trzecim Księżycu: „Mój tata bankier" (Trzeci Księżyc lokalne bistro, Mały Rynek 1)
„Mójtata bankier" to poruszająca historia człowieka, który w czasach dziejowej zmiany pogubił się... i jego córki, która ma nadzieję go odnaleźć i odzyskać.

Taneczne piątki z DJ Pedro Electro (Gospoda w Dolinie, Wierzchoniów 43a)
Gospodaw Dolinie zaprasza w piątkowe wieczory na zabawę na najwyższym poziomie. O oprawę muzyczną zadba DJ Pedro Electro. Cena - 60 zł od osoby.

Koncert w Trzecim Księżycu: Eduardo Agni (Trzeci Księżyc lokalne bistro, Rynek 1)
Artysta,który koncertował już w ponad dwudziestu krajach, wystąpi w Kazimierzu!Taka okazja może się nie powtórzyć - zachęcamy więc do rezerwowania miejsc, ich liczba jest ograniczona. Cena biletu: 20 zł.

 

10 grudnia sobota godz. 18:00 Nocne zwiedzanie Kazimierza
Niezwykłanocna wycieczka po Kazimierzu Dolnym! W programie Spacer po Rynku, Małym Rynku, przejazd ekobusikami do wąwozu i na cmentarz żydowski, spacer po wąwozie z pochodniami. Kieliszek kazimierskiej nalewki dla kurażu (dla dorosłych). Cena: 45 zł - dorośli, 25 zł - młodzież. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłaszanie udziału w wycieczce.

 

11 grudnia, niedziela od 10.00 10. edycja Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego