Siwy Dym Celejów

Kontakt Celejów 63c,
24-120 Celejów
Gmina Kazimierz Dolny
Miejscowość Celejów
Telefon 607 324 666; 883 262 826
e-mail celejow@siwydym.pl
Godziny otwarcia czwartek: 12:00 – 20:00; piątek – sobota: 12:00 – 3:00; niedziela: 12:00 – 20:00

Opis obiektu: Siwy Dym Celejów

Siwy Dym to muzyczna restauracja o niecodziennym góralskim wystroju, miłej atmosferze oraz regionalnej kuchni. Usytuowana jest w pięknej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Puław, Kazimierza Dolnego i Nałęczowa. W weekendy organizowane są tu dancingi w dwóch niezależnych salach.

Siwy Dym - Restauracja Wąwolnica

Siwy Dym to restauracja zlokalizowana w urokliwym Celejowie, w okolicach Puław, Kazimierza Dolnego oraz Nałęczowa, które są najważniejszymi miejscowościami na terenie Krainy Lessowych Wąwozów. Obiekt znajduję się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.   

Kilka informacji na temat restauracji Siwy Dym        

Siwy Dym zapewni Państwu niesamowitą i przyjazną atmosferę, przy akompaniamencie muzyki i wyśmienitej regionalnej kuchni. Ponadto mogą Państwo spodziewać się tutaj dużej dawki dobrej zabawy przez fakt, że w weekendy na terenie obiektu organizowane są dancingi, które cieszą się dużą popularnością. Imprezy odbywają się w prawie każdy piątek i sobotę równolegle w dwóch salach z zespołami muzycznymi i DJ-em. Muzyka, która rozbrzmiewa dla Państwa w restauracji Siwy Dym jest dodatkowo wyjątkowa przez fakt, że jest to twórczość autorska zespołu muzycznego „Siwy Dym” oraz góralskiej grupy „Majeranki”.

Co dodatkowo oferuje restauracja Siwy Dym?

Dodatkowo restauracja Siwy Dym posiada możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych, takich jak: urodziny, chrzciny oraz komunie. Dzięki smacznej kuchni i ogromnym doświadczeniu właściciele gwarantują Państwu cudowny czas w komfortowych warunkach i oryginalnej aranżacji.

Zaletą restauracji Siwy Dym jest także posiadanie dużego placu zabaw na terenie obiektu, z którego bardzo chętnie lubią korzystać najmłodsi Goście. Obiekt posiada także zestaw zabawek, dzięki którym istnieje możliwość zorganizowania mini kącika zabaw wewnątrz restauracji.

Co warto odwiedzić w okolicach restauracji Siwy Dym?       

Restauracja Siwy Dym położona jest blisko takich miejscowości, jak: Nałęczów, Kazimierz Dolny oraz Puławy co czyni go idealnym miejscem dla osób przejeżdżających między nimi. W Nałęczowie warto wybrać się na spacer malowniczymi alejkami Parku Zdrojowego, a także odwiedzić takie miejsca, jak: Pijalnia wód z palmiarnią, Pijalnia czekolady, Kompleks Wodny Atrium czy największy zabytek miejscowości Pałac Małachowskich. W Kazimierzu Dolnym czeka na Państwa cała masa zabytkowych kamienic na głównym Rynku, Góra Trzech Krzyży, Zamek Kazimierza Wielkiego, wraz z górującą nad miastem Basztą oraz możliwość rejsu małym statkiem bądź motorówką po Wiśle. Natomiast w Puławach warto odwiedzić Park Czartoryskich, na którego terenie znajdą Państwo takie obiekty, jak: Pałac Czartoryskich, do którego wstęp jest płatny, Świątynie Sybilli, Domek Grecki oraz Gotycki, pałac Marynki, a także dawną kaplicę pałacową. 

Oferta w ramach "Smaków Krainy Lessowych Wąwozów":

Żeberko XL z wieprzowiny rasy puławskiej w glazurze ze śliwką nałęczowską i dodatkami

Żeberko z wieprzowiny o wybitnych walorach smakowych, marynowane w świeżych, lokalnych ziołach i warzywach. Następnie długo pieczone w winie z dodatkiem miodu z miejscowej pasieki oraz śliwki nałęczowskiej.

Golonka puławska pieczona w piwie podawana na gorącej patelni z dodatkami

Golonki gotowane są do miękkości w wywarze z lokalnych warzyw, miodu i piwa, a następnie opiekane dla nadania chrupkości skórce.

 

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany tak
Członek KLW tak
Obiekt na Szlaku Smaków tak
Kuchnia regionalna tak
Kuchnia wegetariańska tak
Kuchnie świata tak

Udogodnienia

Wifi tak
Obsługa w j. Angielskim tak
Płatność kartą tak
Dostęp dla Niepełnosprawnych tak
Bezpłatny parking tak
Kącik dziecięcy tak

Oferta dodatkowa obiektu

Karaoke tak
Dancingi tak
Dyskoteki tak
Koncerty tak
Imprezy okolicznościowe tak
Konferencje tak

Lokalizacja

Kazimierz Dolny
Celejów 63c, 24-120 Kazimierz Dolny
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.