Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski
Kolejnym etapem II Turnieju Trzech Stoków Krainy Lessowych Wąwozów były zawody w Rąblowie, które odbyły się 28 lutego 2018 r. Narciarze rywalizowali w konkurencji slalom gigant o Puchar Wójta Gminy Wąwolnica.

 

Pomimo siarczystego mrozu i padającego śniegu zawodnicy dzielnie walczyli o tytuł najszybszego narciarza. 

 

 

WYNIKI ZAWODÓW NARCIARSKICH NA STOKU W RĄBLOWIE 

 

DZIEWCZYNKI DO 14 LAT :

 

L.p.

Imię i nazwisko

Numer startowy

 

WYNIKI

ŁĄCZNY WYNIK

MIEJSCE W ZAWODACH

START I

START II

1.

Lena Świderska

3

50,22

49,77

1'39,99

I

2.

Maria Świderska

6

54,51

56,08

1'50,59

IV

3.

Maria Stankiewicz

7

54,78

52,60

1'47,38

III

4.

Zuzia Pielak

9

54,62

52,38

1'47,00

II

 

CHŁOPCY DO 14 LAT:

 

L.p.

Imię i nazwisko

Numer startowy

 

WYNIKI

ŁĄCZNY WYNIK

MIEJSCE W ZAWODACH

START I

START II

1.

Jakub Fijołek

1

53,75

53,59

1'47,34

V

2.

Adam Wojtanowicz

2

48,64

46,92

1'35,56

III

3.

Mikołaj Chołajczyk

4

44,68

44,71

1'29,39

I

4.

      Mikołaj Jasik

5

46,06

46,85

1'32,91

II

5.

Karol Stępniewski

8

50,76

51,15

1'41,91

IV

 

 

 

KATEGORIA OPEN 14+ KOBIETY:

 

L.p.

Imię i nazwisko

Numer startowy

 

WYNIKI

ŁĄCZNY WYNIK

MIEJSCE W ZAWODACH

START I

START II

1.

Klaudia Stępniewska

27

45,41

45,34

1'30,75

I

2.

Urszula Świderska

31

49,12

47,87

1'36,99

II

3.

Monika Pielak

32

55,02

48,53

1'43,55

III

 

 

 

KATEGORIA OPEN 14+ MĘŻCZYŹNI:

 

L.p.

Imię i nazwisko

Numer startowy

 

WYNIKI

ŁĄCZNY WYNIK

MIEJSCE W ZAWODACH

START I

START II

1.

Andrzej Antoni Fijołek

16

52,80

49,84

1'42,64

XVI

    2.

Andrzej Fijołek

17

46,24

46,18

1'32,42

XII

3.

Marek Purzycki

18

42,63

45,34

1'27,97

X

4.

Cezary Wojtanowicz

19

45,76

45,28

1'31,04

XI

5.

Jarosław Krzyżanowski

21

58,48

34,06

1'32,54

XIII

    6.

Jerzy Szczuka

20

43,69

43,03

1'26,72

IX

7.

Robert Świderski

22

51,70

50,93

1'42,63

XV

8.

Antoni Muzyka

23

41,92

40,15

1'22,07

V

9.

Michał Gołota

24

40,20

41,13

1'21,33

IV

10.

Miłosz Banaszek

25

41,15

42,30

1'23,45

VII

11.

Marcin Pisula

26

42,53

44,00

1'26,53

VIII

12.

Mirosław Sędłak

29

32,62

34,53

1'07,15

I

13.

Tomasz Tarkowski

30

42,53

40,83

1'23,36

VI

14

Robert Pielak

33

39,27

38,37

1'17,64

III

15

Grzegorz Wojdaszko

35

35,98

36,40

1'12,38

II

16

Krzysztof Szewczyk

34

51,64

45,75

1'37,39

XIV

 

 

FOTORELACJA Z ZAWODÓW