Szept Kazimierza. Usługi turystyczne Dorota Szczuka

Szept Kazimierza. Usługi turystyczne Dorota Szczuka
Telefon 501 175 805

Opis

Szukasz przewodnika z pasją, który nie nudzi i nie przesadza ze szczegółami. Opowiada ze swadą i humorem. Chcesz w godzinę, dwie lub trzy poznać najciekawsze, najważniejsze rzeczy o Kazimierzu Dolnym, okolicy czy regionie – to dobrze trafiłeś.

Tradycyjne terenowe zwiedzanie z poznawaniem najważniejszych zabytków i miejsc, podczas którego opowiada o dawnym i dzisiejszym Kazimierzu. I oczywiście o ważnych dla niego ludziach: kupcach, malarzach, literatach, aktorach i innych. Anegdotycznie, z wieloma ciekawostkami.

Orientacyjny cennik oprowadzania (przy grupie do ok. 40 osób) :

  • Zwiedzanie Kazimierza Dolnego pieszo – do 2 godz.– 200 zł,  do 3 godz. – 260 zł.  Koszt usługi przewodnickiej nie zawiera cen biletów wstępu do obiektów na trasie.
  • Zwiedzanie Kazimierza Dolnego z przejażdżką meleksami (ok. 2-2,5 godz.):  dla osób, które poza centrum miasteczka chcą poznać również trochę jego okolic (cmentarz żydowski, Wąwóz Korzeniowy, dawny port nad Wisłą).
  • Wycieczki tematyczne– więcej o nich na stronie www.szeptkazimierza.pl 

Gra miejska “Zmalujmy coś w Kazimierzu”!

Wycieczki rodzinne – zwiedzanie z przewodnikiem dla rodzin z dziećmi.

Dzieci do 7 roku życia, towarzyszące dorosłym zwiedzającym i pozostające pod ich opieką, ponoszą wyłącznie koszty biletów wstępu i innych obowiązujących opłat.

Dorota Szczuka posiada uprawnienia przewodnika turystycznego na obszar trójkąta turystycznego: Kazimierz – Nałęczów – Puławy.  Wyłącznie licencjonowany przewodnik po Kazimierzu Dolnym i okolicy da Państwu gwarancję wiarygodności i rzetelnego podejścia do zwiedzających.

Dodatkowo jest historykiem sztuki i konserwatorem zabytków, dlatego opowiada o zabytkach same najciekawsze rzeczy, dzieląc się wiedzą o najnowszych odkryciach, smaczkach konserwatorskich.