Montis Hotel & SPA ***

Kontakt Nałęczowska 1,
24-320 Poniatowa
Gmina Poniatowa
Miejscowość Poniatowa

Opis obiektu: Montis Hotel & SPA ***

Obiekt położony jest w Poniatowej, małym, urokliwym miasteczku, które otoczone jest lasami oraz różnej wielkości stawami. Urozmaiceniem krajobrazu są piaszczyste wydmy porośnięte sosnami oraz wąwozy doskonałe do spacerów i wycieczek rowerowych. Hotel mieści 20 pokoi.

Montis Hotel

Montis Hotel usytuowany jest w urokliwej Poniatowej w otoczeniu malowniczych lasów oraz stawów.

Kilka informacji na temat hotelu Montis

W hotelu znajduje się 20 pokoi, które zlokalizowane są w dwóch budynkach oddalonych od siebie o 30 m. Goście znajdą wśród nich: dwa przestronne apartamenty DELUXE, dwa luksusowe apartamenty Studio, jeden gustownie urządzony pokój trzyosobowy oraz komfortowe pokoje dwuosobowe.

Montis Hotel udostępnia także restaurację, w której oferowany jest szeroki wybór dań kuchni fusion oraz klasyki dań polskich i europejskich, które przygotowane jest w oparciu o ekologiczne produkty będące specjalnością regionu.

W ofercie obiektu znalazły się również zabiegi SPA & Wellness, które odbywają się w klimatycznych i intymnych warunkach. Na odwiedzających czekają cztery gabinety waniliowy, czekoladowy, orientalny oraz gabinet manicure i pedicure. Strefa Mokra Vital Świat udostępnia nieograniczony dostęp do hotelowego jacuzzi, sauny suchej i łaźni parowej.

Dla osób, które chciałyby zorganizować konferencję bądź szkolenie hotel Montis udostępnia sale konferencyjne, które łącznie mogą pomieścić grupy do 140 osób. Sale posiadają pełne wyposażenie techniczne, w tym bezprzewodowy Internet, rzutniki multimedialne, flipcharty, sprzęt nagłośniający oraz audiowizualny.

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany nie

Udogodnienia

Płatność kartą tak
Obsługa w j. Angielskim tak
Miejsce przyjazne dzieciom tak
Dostęp dla Niepełnosprawnych tak
Bezpłatny parking tak

Oferta dodatkowa obiektu

SPA & Wellness tak

Wyżywienie

Dostęp do Kuchni tak

Lokalizacja

Poniatowa
Nałęczowska 1, 24-320 Poniatowa
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.