Karczma Biesiada Noclegi

Kontakt Wojciechów 151,
24-204 Wojciechów
Gmina Wojciechów
Miejscowość Wojciechów
Telefon 81 51 77 202
e-mail czerniec@czerniec.pl

Opis obiektu: Karczma Biesiada Noclegi

Gospodarstwo położone w Wojciechowie, na malowniczym wzniesieniu, u brzegów rzeki Bystrej. Pokoje 2-osobowe, własna “Karczma – Biesiada” z kuchnią staropolską, w której można wykupić całodzienne wyżywienie. Pieczemy świnie, barany, dziki.

Zajmujemy się organizacją i obsługą szkoleń, spotkań integracyjnych i imprez biesiadnych przy ognisku, a zimą zapraszamy na kuligi. Aby wyjść na wprost Państwa oczekiwaniom oraz uprzyjemnić imprezy, prowadzimy współpracę z F. U. H. Fantasy, która posiada urządzenia rekreacyjne dla dzieci i dorosłych, takie jak (zjeżdżalnie dmuchane, zamki, baseny chińskie, byk rodeo, samochodziki elektryczne, motorki spalinowe, kolejka, karuzela) jak również watę cukrową, popcorn.

Posiadamy również własną Oazę Biesiadną – rancho , na którym można urządzić imprezę dla 500 osób!!

Ilość łazienek: 2
Ilość pokoi: 2
Ilość miejsc: 4

Dom położony nad rzeką w otoczeniu pięknej zieleni. Gospodarze posiadając fachowe przygotowanie oferują smaczną i urozmaiconą kuchnię w działającej przy ich gospodarstwie Karczmie. Umożliwiają też wykonywanie przetworów, suszenia grzybów i owoców .

W naszej miejscowości warto zwiedzić zabytkową Wieżę Ariańską z pocz. XVI w. z jedynym w Polsce Muzeum Kowalstwa oraz Muzeum Regionalnym, a także kościół drewniany z 1725r.

Informacje dodatkowe

Udogodnienia

Miejsce przyjazne dzieciom tak
Dostęp dla Niepełnosprawnych tak
Bezpłatny parking tak

Wyżywienie

Całodzienne wyżywienie tak

Lokalizacja

Wojciechów
Wojciechów 151A, 24-204 Wojciechów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.