Termy Pałacowe

Kontakt ul. Paderewskiego 1a,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon 81 50 16 027
e-mail rezerwacje@zlun.pl

Opis obiektu: Termy Pałacowe

Termy Pałacowe to połączenie tradycji i nowoczesności. Umiejscowiony jest w otoczeniu malowniczego Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Na gości czeka 138 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się 7 gabinetów kosmetycznych.

Termy Pałacowe - Nocleg Nałęczów

Termy Pałacowe łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Położony na terenie urokliwego Parku Zdrojowego w Nałęczowie pozwala na wypoczynek w spokojnym miejscu blisko natury. Hotel znajduję się również na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.   

Co oferują nam Termy Pałacowe?    

Termy Pałacowe do dyspozycji gości udostępniają 138 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych, klimatycznych pokojach z łazienkami. Każdy z nich wyposażony jest w klimatyzacje, sejf, czajnik elektryczny oraz telewizor.

Ponadto w hotelu znajdują się pomieszczenia przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz apartamenty i pokoje VIP.   

Na parterze Term Pałacowych znajduje się restauracja. Stonowane i eleganckie miejsce przyciąga nie tylko gości hotelowych, ale również turystów odwiedzających Nałęczów. Restauracja może pomieścić 75 osób, a w sezonie wiosenno-letnim dostępny jest także taras na świeżym powietrzu z widokiem na Park Zdrojowy. Na miejscu istnieje możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych: bankietów, imprez rodzinnych oraz spotkań firmowych.

Usługi dodatkowe oferowane w Termach Pałacowych

Hotel Termy Pałacowe oferuje swoim gościom wachlarz zabiegów z zakresu hydroterapii, ciepłolecznictwa i elektroterapii. Na miejscu znajdą Państwo 7 gabinetów kosmetycznych, 11 obiektów odnowy biologicznej, salon fryzjerski oraz basen ze stanowiskiem do aqua aerobiku.

W Termach Pałacowych istnieje również możliwość organizacji konferencji, szkoleń oraz zjazdów. Hotel posiada dwie sale konferencyjne, które pomieszczą 80 i 25 osób, a każda z nich wyposażona jest w odpowiedni sprzęt multimedialny.

Obiekt posiada także oferty związane ze zdrowiem. Można znaleźć tam propozycje pobytów leczniczych, SPA oraz zwykłych pobytów hotelowych z pełnym wyżywieniem, bądź samym śniadaniem.       

Co znajduje się w pobliżu Term Pałacowych?

Zaledwie 200 m od Term Pałacowych znajduje się kompleks wodny Atrium, który w swojej ofercie posiada basen Aquatonic oraz jedyny w Polsce basen z białej glinki. Ponadto kompleks wodny posiada na parterze własną kręgielnie oraz klub Atrium, w którym można odpocząć przy lokalnych winach, nalewkach oraz zimnych i ciepłych napojach bezalkoholowych.

Na terenie Parku Zdrojowego, gdzie znajduje się obiekt, warto wybrać się na spacer po malowniczych alejkach parku, wokół stawu, który w swoim centrum położoną ma niewielką wysepkę nazywaną Wyspą Miłości. Przechadzając się w okolicach stawu warto odwiedzić również Pijalnie Czekolady oraz Pijalnie wód razem z Palmiarnią.
Na Państwa trasie nie może również zabraknąć jednego z najcenniejszych zabytków Nałęczowa, czyli Pałacu Małachowskiego, który dawniej był siedzibą rodu Małachowskich, a obecnie stanowi ośrodek życia kulturalnego uzdrowiska.

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak
Członek Krainy Zdrowia tak

Udogodnienia

Dostęp dla Niepełnosprawnych tak
Obsługa w j. Angielskim tak
Płatność kartą tak

Oferta dodatkowa obiektu

SPA & Wellness tak

Lokalizacja

Nałęczów
ul. Paderewskiego 1a, 24-140 Nałęczów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.