Ośrodek Biały Lew

Kontakt Romanówka 22,
24-204 Romanówka
Gmina Wojciechów
Miejscowość Romanówka
Telefon 502 195 780
e-mail rezerwacje@bialylew.com.pl

Opis obiektu: Ośrodek Biały Lew

Biały Lew to całoroczny ośrodek oferujący noclegi i rehabilitację oraz rozrywkę m.in. w postaci ZOO zlokalizowanego przy ośrodku. Położony jest w niewielkiej miejscowości Romanówka koło Wojciechowa, w otoczeniu malowniczych krajobrazów, z dala do zgiełku.

Biały Lew to także miejsce dla rodzin z dziećmi szukających wytchnienia na łonie natury, obcowania ze zwierzętami i rozwijania swoich zainteresowań. Ośrodek posiada rozbudowaną ofertę dla szkół oferując: wycieczki, obozy, kolonie, warsztaty, pokazy, lekcje edukacyjne, oraz zabawy integracyjne. Podczas pobytu można korzystać z wycieczek pieszych lub rowerowych po okolicy. 

Obiekt oferuje komfortowe pokoje dla Gości przybywających w celach rekreacyjnych, rehabilitacyjnych, czy też biznesowych. W pokojach telewizory i łazienki z prysznicem oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Na terenie obiektu funkcjonuje też restauracja serwująca dania kuchni regionalnej. Do dyspozycji gości jest 21 pokojów dwuosobowych i 1 pokój jednoosobowy. W pokojach dwuosobowych jest możliwość skorzystania z dostawki- trzeciego wysuwanego łóżka. W ten sposób obiekt jest w stanie przyjąć nawet 64 gości. Dzieci do 3 lat z rodzicami gratis. Ośrodek zajmuje się także rehabilitacją dzieci i dorosłych. W ofercie rehabilitacyjnej dostępne są m.in. fizjoterapia, masaże lecznicze, integracja sensoryczna, kinesology taping, terapie: psychologiczna, logopedyczna, pedagogiczna, jak również rehablitacje związane z wadami postawy. Ośrodek prowadzi również konsultacje lekarskie. W Białym Lwie organizowane są turnusy rehabilitacyjne dzieci i dorosłych: usprawniająco-rekreacyjne, integracyjno-rehabilitacyjne, profilaktyczno-lecznicze, rekreacyjno-sportowe, szkoleniowe, psychoterapeutyczne. Możliwa jest organizacja turnusów 5 dniowych, 7 dniowych, 14 dniowych i 21 dniowych. W koszt noclegu wliczony jest podatek oraz korzystanie z przestronnego (bezpłatnego) parkingu.

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany nie

Lokalizacja

Wojciechów
Romanówka 22, Wojciechów 24-­204
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.