Loty widokowe Hardworkers

Loty widokowe Hardworkers
Kontakt ul. Charz A 21,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon 693 230 787
e-mail info@hardworkers.pl

Opis obiektu: Loty widokowe Hardworkers

Wiodącą ofertą są loty widokowe balonem na ogrzane powietrze, realizowane na terenie Województwa Lubelskiego. Loty odbywają się w malowniczych okolicach Nałęczowa, Kazimierza Dolnego, Janowca, doliny Wisły oraz Lublina.

Loty widokowe Hardworkers

Hardworkers Team to firma, która została utworzona w 2008 r. przez dwóch pilotów, mieszkańców Nałęczowa – pasjonatów sportu balonowego i członków Aeroklubu Lubelskiego.

Kilka informacji na temat lotów widokowych Hardworkers

W ofercie Hardworkers Team znajdują się loty widokowe balonem na ogrzane powietrze, które realizowane są na terenie województwa Lubelskiego, szczególnie w malowniczych okolicach Nałęczowa, Kazimierza Dolnego, Janowca, doliny Wisły oraz Lublina. Większość lotów startuje z Parku Zdrojowego, który znajduje się w Nałęczowie.

Hardworkers Team dysponuje dwoma balonami, które przyozdobione są w logo znanych firm znajdujących się na terenie Nałęczowa m.in. Uzdrowisko Nałęczów/SPA Nałęczów oraz Nałęczowianka.

Loty, w zależności od warunków pogodowych, mogą odbywać się rano oraz wieczorem, przy wschodach i zachodach słońca.

W ofercie firmy znajdują się loty: indywidualne, grupowe i rodzinne, firmowe, loty na uwięzi, a także opcja zorganizowana zaręczyn.

Lokalizacja

Nałęczów
ul. Charz A 21, 24-150 Nałęczów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.