Energetyk - Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe

Kontakt ul. Paderewskiego 10,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Nałęczów
Telefon 81 501 46 04
e-mail recepcja@cswenergetyk.lublin.pl

Opis obiektu: Energetyk - Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe

Energetyk to Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe w Nałęczowie. Składa się ono z rozległego, dobrze wyposażonego budynku. Dzięki swojemu eleganckiemu wystrojowi i niepowtarzalnej atmosferze jest idealnym miejscem dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych.

Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe Energetyk - Nocleg Nałęczów         

Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe Energetyk czyli inaczej CSW Energetyk to obiekt zlokalizowany w pobliżu Parku Zdrojowego, w malowniczym Nałęczowie, który posiada status uzdrowiska. Hotel znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.   

Kilka informacji na temat Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowego Energetyk      

Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe Energetyk, dzięki swojemu eleganckiemu wystrojowi i niepowtarzalnej atmosferze jest idealnym miejscem dla osób zainteresowanych odpoczynkiem w ciszy i spokoju. Obiekt przygotowany jest na przyjmowanie zarówno gości hotelowych, jak i grup zorganizowanych. Hotel udostępnia do Państwa dyspozycji 60 miejsc noclegowych, w tym: 6 apartamentów, 14 pokoi jednoosobowych, 26 pokoi dwuosobowych oraz 14 pokoi trzyosobowych. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor, telefon oraz dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Na terenie obiektu znajduje się również restauracja, gdzie skosztują Państwo smakowitych dań, wyśmienitych deserów przy aromatycznej kawie lub winach z różnych zakątków świata. W sezonie od maja do końca lata do dyspozycji Gości udostępniony jest także przestronny ogród, który połączony jest z restauracją.

Co dodatkowo oferuje Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe Energetyk? 

Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe Energetyk jest idealnym miejscem dla grup zorganizowanych. Obiekt posiada 4 przestronne klimatyzowane sale konferencyjne. Wszystkie wyposażone są w rzutnik pisma, ekran, rzutnik multimedialny, tablice flip-chart, telewizor lub video oraz nagłośnienie. Wszystkie sale są nowocześnie urządzone, posiadają dostęp do Internetu, a także są w stanie pomieścić od 5 do 200 uczestników, dzięki czemu mogą być tu organizowane wszelakie szkolenia, spotkania biznesowe oraz konferencje.

W restauracji hotelowej istnieje możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych: przyjęcia weselne, komunie, uroczyste kolacje, bankiety, czy cateringi. Na życzenie Gości organizowane są imprezy integracyjne, tematyczne połączone z różnorodnymi atrakcjami dodatkowymi zarówno artystycznymi, jak i turystycznymi.

Zainteresowani mają możliwość wypożyczenia w CSW Energetyk rowerów: dla dorosłych, młodzieżowe i dziecięce. Dla najmłodszych istnieje także opcja wypożyczenia fotelika dziecięcego razem z kaskiem.

Co zobaczyć podczas pobytu w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym Energetyk?                 

Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe Energetyk zlokalizowane jest w pobliżu Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Wybierając się na spacer malowniczymi alejkami parku warto odwiedzić Pijalnie Czekolady oraz Pijalnie wód z Palmiarnią. W parku znajduje się także Kompleks Wodny Atrium z klubem, w którym weekendami organizowane są wieczorki taneczne, a także basenami znajdującymi się na piętrze. Blisko hotelu znajduje się również Muzeum Stefana Żeromskiego. 

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany tak

Lokalizacja

Nałęczów
Paderewskiego 10, 24-150 Nałęczów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.