Gościniec Basia

Cena: od 60 od 60
Kontakt ul. Czerniawy 59F,
24-120 Kazimierz Dolny
Gmina Kazimierz Dolny
Miejscowość Kazimierz Dolny
Telefon +48 81 88 20 142
e-mail wierakm@wp.pl

Opis obiektu: Gościniec Basia

Poznaj uroki wypoczynku w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Gościniec Basia w Kazimierzu Dolnym to miejsce idealne na każdą okazje, położone nad jednym z wąwozów w zielonej okolicy.

Gościniec Basia – Nocleg Kazimierz Dolny                      

Gościniec Basia znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów. Zlokalizowany w urokliwym Kazimierzu Dolnym, zaledwie 1,7 km od Rynku, zapewnia doskonałe warunki zarówno do zwiedzania okolicy, jak i wypoczynku.

Gościniec Basia oferuje wyjątkowe noclegi w pięknym Kazimierzu Dolnym. Dla gości przygotowano tu 12 komfortowych pokoi, stworzonych z myślą o zapewnieniu pełnego komfortu i wygody podczas pobytu. Każdy z pokoi jest wyposażony w łazienkę, telewizor LCD, czajnik, szklanki oraz ręczniki. Niektóre pokoje posiadają również dodatkowe udogodnienia, takie jak lodówka, balkon czy kominek, co dodaje im niepowtarzalnego charakteru. Goście mają również dostęp do bezprzewodowego Internetu na terenie całego obiektu.

Gościniec Basia to idealne miejsce do organizacji imprez okolicznościowych. Przestronna jadalnia, o powierzchni około 50 m2, służy zarówno do serwowania pysznych domowych posiłków, jak i jako przestrzeń konferencyjna. Dla zorganizowanych grup Gościniec Basia oferuje organizację imprez integracyjnych oraz wieczory tematyczne, które tworzone są zgodnie z oczekiwaniami gości.

Poza komfortowymi noclegami i doskonałą obsługą, Gościniec Basia zapewnia dostęp do różnorodnych atrakcji. Od wycieczek, kuligów, spacerów wśród zabytków Kazimierza Dolnego, przez wyprawy kajakowe Doliną Chodelki, aż po nocne zwiedzanie miasta z przewodnikiem – wszystko to jest w zasięgu ręki, dzięki doskonałej lokalizacji Gościńca, w sercu Kazimierza Wielkiego.    

Do kogo skierowane są oferty Gościńca Basia?                          

Gościniec Basia przyjmuje gości indywidualnych i grupy zorganizowane, w tym wycieczki szkolne, a także obsługuje spotkania firmowe do 40 osób.

Jakie usługi dodatkowe oferuje Gościniec Basia?           

  • ogniska, pikniki, garden party
  • przejażdżki przez zabytki Kazimierza Dolnego
  • kuligi, wycieczki z bryczką
  • paintball
  • wyprawy offroad po brzegu Wisły
  • nocne zwiedzanie Kazimierza z przewodnikiem
  • zwiedzanie Kazimierza eko-busami
  • masaże regenerujące

Na terenie Gościńca Basia znajduje się ogród, w którym odwiedzający mogą zrelaksować się po całym dniu zwiedzania. Do ich dyspozycji znajduję się tam: grill, leżaki, huśtawki, altanka oraz basen ogrodowy.

Czy Gościniec Basia posiada oferty specjalne?   

Gościniec Basia posiada w swojej ofercie stałe pakiety tematyczne na takie okazje jak: walentynki, dzień kobiet, wakacje czy weekendy dla dwojga. Istnieje również oferta specjalna dla grup, w której zawartych jest spora ilość usług dodatkowych.

Obiekt posiada swoją własną kwiaciarnie i na życzenie gości są w stanie udekorować pokoje, lokal oraz kościoły. Ponadto zapewniają wysyłkę kwiatów pod wskazany adres zarówno w kraju, jak i za granicą.       

Co odwiedzić w trakcie pobytu w Gościńcu Basia?        

Obiekt Gościniec Basia położony jest w zjawiskowym Kazimierzu Dolnym. Znajduje się 1,7 km od centrum Kazimierza, 2 km od dworca PKS oraz 14 km od dworca PKP.

Miejsca i zabytki, które warto zobaczyć organizując tam nocleg, to: Rynek Kazimierza Dolnego, Górę Trzech Krzyży, Zespół zamkowy, jak i baszta zamkowa, Bulwar nadwiślański oraz istnieje możliwość wybrania się na rejs po Wiśle małym statkiem bądź motorówką.

Ponadto podczas pobytu w Kazimierzu Dolnym warto się udać do Puław (15,8 km) oraz Nałęczowa (25,2 km), które tak, jak i Kazimierz zachwycają swoimi walorami historycznymi oraz kulturowymi.

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak

Lokalizacja

Kazimierz Dolny
ul. Czerniawy 59F, 24-120 Kazimierz Dolny
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.