Hotel Stacja Kultura

Kontakt ul. Kolejowa 2,
24-320 Poniatowa
Gmina Poniatowa
Miejscowość Poniatowa
Telefon 81 475 52 20

Opis obiektu: Hotel Stacja Kultura

Hotel Stacja Kultura to przytulne miejsce, które oferuje nie tylko posiłki i nocleg, ale przede wszystkim domową atmosferę. Wszystko zachowane w klimatach około podróżniczych. Obiekt zlokalizowany przy torach, stylizowany jest na stację kolejową.

Hotel Stacja Kultura - Kraina Lessowych Wąwozów

Hotel Stacja Kultura to fantastyczne miejsce, w którym każdy poczuje się jak w domu, dzięki ciepłej i przyjaznej atmosferze. Obiekt położony jest w urokliwej Poniatowej i znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.

Kilka informacji na temat Hotelu Stacja Kultura

Hotel Stacja Kultura to obiekt zlokalizowany przy torach, przez co samo miejsce zostało wystylizowane na klimaty okołopodróżnicze. Wnętrze tego obiektu noclegowego ma przynosić na myśl stację kolejową, dzięki odrestaurowaniu miejsca, w konwencji walizek, poczekalni oraz pociągu przy torach wąskotorówki. Jest to doskonałe miejsce, które zapewni swoim Gościom wypoczynek w ciszy i spokoju z daleka od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewni miejsce do spotkań, wernisaży, mikro koncertów, recitali czy „małego świata” kultury.

Właściciele Stacji Kultura przygotowali do dyspozycji Gości 5 komfortowo urządzonych miejsc noclegowych, są to m.in.: pokój jedno- i dwuosobowy, pokój przyjazny dla zwierząt, pokój rodzinny oraz apartament. Wszystkie pokoje wyposażone są w: prywatną łazienkę z suszarką, ręcznikami i kosmetykami, smart TV, Wi-Fi, klimatyzację, regulacje temperatury, telefon oraz mini-barek. Hotel zapewnia również miski oraz legowisko dla Waszych pupili.

Na terenie Stacji Kultura znajduje się również restauracja, w której serwowane jest śniadanie kontynentalne.      

Dokąd wybrać się podczas pobytu w Hotelu Stacja Kultura?

Hotel Stacja Kultura zlokalizowany jest w Poniatowej, gdzie warto wybrać się do Doliny Dziesięciu Stawów, która jest fantastycznym miejscem dla miłośników wędkarstwa, dzięki znajdującemu się tam zbiorowi akwenów o łącznej powierzchni ponad 19 ha. Polecamy również zwrócić uwagę na znajdujący się tu Ośrodek Sportu i Rekreacji, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, przez to, że ośrodek udostępnia dla zainteresowanych: krytą pływalnie, saunę, siłownie, kort tenisowy, bieżnię, 2 boiska wielofunkcyjne, skate-park, 2 boiska do piłki nożnej oraz kąpielisko z dmuchanymi torami, wypożyczalnią kajaków, boiskiem do siatkówki plażowej, placem zabaw oraz siłownią na świeżym powietrzu. Ponadto w okresie zimowym działa tu również naturalne lodowisko.

 

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany tak

Lokalizacja

Poniatowa
ul. Kolejowa 2, 24-320, Poniatowa
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.