Moje Miejsce Kazimierz

Kontakt Zaborze 54,
24-160 Zaborze
Gmina Karczmiska
Miejscowość Zaborze
Telefon 532 376 290
e-mail bianka@mmresort.com

Opis obiektu: Moje Miejsce Kazimierz

Moje Miejsce Kazimierz to osiedle położone pomiędzy Kazimierzem Dolnym i Nałęczowem. Ta 1.5 ha przestrzeń, na której zlokalizowano 8, dwulokalowych domów to idealne miejsce na wypoczynek. Znajdują się tu również: sala konferencyjna, domek saunowy i wielofunkcyjne boisko.

Moje Miejsce Kazimierz - Nocleg Zaborze

Moje Miejsce Kazimierz to fantastyczne miejsce do dłuższego wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Osiedle zlokalizowane jest pomiędzy Kazimierzem Dolnym, a Nałęczowem i oferuje Państwu do wynajęcia prywatne domki. Obiekt znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.

Kilka informacji o Moje Miejsce Kazimierz

Moje Miejsce Kazimierz to mini osiedle, które udostępnia dla zainteresowanych 8 domków dwulokalowych do wynajęcia. Każdy domek wyposażony jest w zmywarkę, lodówkę, płytę kuchenną oraz kuchenkę mikrofalową. W salonie w zabudowanej ścianie, znajdują się: suszarka do prania, mop z wiaderkiem oraz duża szczotka. Domki ogrzewane są kominkiem pelletowym, a ponadto każdy z nich posiada zadaszony taras i indywidualny ogród, co pozwala na swobodny, prywatny odpoczynek w gronie najbliższych.

Moje Miejsce Kazimierz jest idealnym miejscem na pobyt wraz z dziećmi. Cały teren obiektu jest ogrodzony, dzięki czemu najmłodsi mogą czuć się tu bezpiecznie, a osiedlowe atrakcje zapewnią im ciekawie spędzony czas. Obiekt jest także przyjazny zwierzętom, a dzięki prywatnym i ogrodzonym ogródkom przy domkach Wasi pupile mają bezpieczny obszar, po którym mogą się poszurać bez ryzyka na spotkanie z osobami obcymi lub ucieczki.          

Dla kogo przeznaczone jest Moje Miejsce Kazimierz?

Moje Miejsce Kazimierz przyjmuje zarówno osoby indywidualne, rodziny, jak i grupy zorganizowane. Piętrowa świetlica, która znajduje się przy obiekcie to fantastyczne miejsce na spotkania w licznym gronie i spokojnej atmosferze. Parter budynku posiada 60 m2 otwartej przestrzeni, w której znajduje się bar do indywidualnej aranżacji, duży drewniany stół, wygodna sofa oraz toalety dla gości. Istnieje tu możliwość zorganizowania szwedzkiego stołu, serwowanych posiłków (wraz z obsługą) oraz degustacji win i regionalnych piw. Na parterze pomieści się 25 osób, natomiast na piętrze 50 osób. Świetlica jest także idealnym miejscem na organizowanie konferencji, dzięki wyposażeniu w ekran, rzutnik oraz nagłośnienie.            

Jakie usługi dodatkowe znajdują się na terenie Moje Miejsce Kazimierz?

Moje Miejsce Kazimierz udostępnia dla Państwa:

  • Domek saunowy,
  • Jacuzzi - znajdujące się w zadaszonym tarasie świetlicy,
  • Podgrzewany basen - czynny w okresie letnim (czerwiec-wrzesień),
  • Wielofunkcyjne boisko do tenisa, koszykówki, siatkówki i piłki nożnej,
  • Strefę dla dzieci, w której znajduje się plac zabaw, trampoliny oraz piaskownica,
  • Możliwość wypożyczenia rowerów za dodatkową opłatą,
  • Wyznaczone miejsce ogniskowe (przygotowane drewno znajduje się w drewutni, a kije do pieczenia kiełbasek i pianek – w pojemnikach na tarasie świetlicy).

Dokąd wybrać się podczas pobytu w Moje Miejsce Kazimierz?

Moje Miejsce Kazimierz położone jest w pobliżu Kazimierza Dolnego (11 km), który zachwyca odwiedzających swoimi zabytkami. Podczas wycieczki do Kazimierza warto udać się na spacer malowniczymi wąwozami lessowymi, a także zobaczyć fantastyczny zabytkowy Rynek, Górę Trzech Krzyży, Zespół zamkowy, jak i basztę, Bulwar nadwiślański oraz udać się w rejs po Wiśle małym statkiem, bądź motorówką. 

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany tak

Lokalizacja

Karczmiska
Zaborze 54, 24-160 Zaborze
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.