Nad Lipcykiem

Kontakt Nowy Gaj 8A,
24-204 Wojciechów
Gmina Wojciechów
Miejscowość Nowy Gaj
Telefon 605 594 848
e-mail wczerniec@gmail.com

Opis obiektu: Nad Lipcykiem

Samodzielny domek usytuowany w urokliwej miejscowości Nowy Gaj w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Wąwozu Lipcyk.

Nad Lipcykiem – Nocleg Wojciechów

Nad Lipcykiem to domek położony w czarującej miejscowości Nowy Gaj, która znajduje się w pobliżu Uzdrowiska Nałęczów, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Wąwozu Lipcyk. Nalężący do Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów stanowi idealne miejsce do odpoczynku od miejskiego zgiełku.        

Kilka informacji na temat domku Nad Lipcykiem

Domek Nad Lipcykiem oferuje nocleg przeznaczony dla max. 6 osób. Do Państwa dyspozycji czekają dwa dwuosobowe pokoje na piętrze, jak i salon z komfortową kanapą i kominkiem na parterze. Ponadto w domku znajduje się łazienka z prysznicem oraz kuchnia z niezbędnym wyposażeniem w media oraz sprzęty, takie jak: kuchenka gazowa, lodówka, czajnik elektryczny, naczynia.

Na terenie domku Nad Lipcykiem znajduje się przestronny taras, gdzie razem ze swoją ulubioną książką lub w gronie znajomych można wypocząć na leżakach bądź hamaku.

Nie mogło tu również zabraknąć miejsca dla najmłodszych gości. Do ich dyspozycji obiekt Nad Lipcykiem przygotował domek na drzewie oraz huśtawki.     

Lokalizacja Domku Nad Lipcykiem i co warto odwiedzić?         

Głównym atutem domku Nad Lipcykiem, jest położenie bezpośrednio przy jednym z lessowych wąwozów – Wąwozu Lipcyk, który jest idealnym miejscem na spacery, bądź wyprawy rowerowe po przeznaczonych do tego trasach.

Obiekt położony jest w niewielkim, ale urokliwym Nowym Gaju, z którego bardzo szybko można dostać się do Nałęczowa (3 km) mającego status uzdrowiska oraz Wojciechowa (3 km) słynącego z tradycji kowalskich. W miejscowościach tych warto zobaczyć: Nałęczów – Park Zdrojowy na terenie którego znajduje się Pałac Małachowskich, Wyspa Miłości, Kompleks Wodny Atrium, Pijalnia Czekolady oraz Pijalnia wód razem z Palmiarnią. Także dla zainteresowanych polecamy odwiedzenie Muzeum Stefana Żeromskiego oraz Muzeum Bolesława Prusa, lub przejażdżkę retro meleksem, który zabierze Państwa w podróż po Nałęczowie i jego okolicach. W Wojciechowie czekają takie miejsca, jak: jedna z najsłynniejszych kuźni w Polsce z roku 1920, Muzeum Kowalstwa, Wieża Ariańska oraz dla najmłodszych Owadolandia park edukacyjno-rekreacyjny i park zwierząt i rozrywki w Wojciechowie.

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak

Lokalizacja

Wojciechów
Nowy Gaj 8A, 24-204 Wojciechów
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.