Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniatowej

Kontakt ul. Kraczewicka 31,
24-320 Poniatowa
Gmina Poniatowa
Miejscowość Poniatowa
Telefon 81 820 42 90
e-mail sekretariat@osir.poniatowa.pl

Opis obiektu: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniatowej

OSiR w Poniatowej to gminna jednostka świadcząca usługi sportowo-rekreacyjne. Obiekt oferuje krytą pływalnię, saunę, siłownię, kort tenisowy, bieżnie, 2 kompleksy boisk, skatepark, miejski stadion z 2 boiskami oraz teren rekreacyjny, w skład którego wchodzi kąpielisko.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniatowej  - Kraina Lessowych Wąwozów

Ośrodek Sportu i Rekreacji znajdujący się w miejscowości Poniatowa jest gminną jednostką, która świadczy usługi sportowo-rekreacyjne w „Dolinie 10 Stawów” oraz zarządza obiektami i terenami. Ośrodek znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.

Kilka informacji na temat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Poniatowej   

Ośrodek Sportu i Rekreacji to miejsce, w którym nie można się nudzić, a każda osoba znajdzie tu aktywność idealną dla siebie. Ośrodek udostępnia dla zainteresowanych krytą pływalnie razem z sauną oraz siłownią. Pasjonaci aktywności na świeżym powietrzu również będą zadowoleni ponieważ do ich dyspozycji dostępne są: kort tenisowy, bieżnia, 2 kompleksy boisk oraz miejski stadion z 2 boiskami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji zarządza także kąpieliskiem, gdzie warto udać się w upalne dni, by trochę się schłodzić. Na terenie kąpieliska możemy znaleźć dmuchane tory i place zabaw dla dzieci, siłownie na świeżym powietrzu, boisko do plażówki oraz wypożyczalnię kajaków.

Dla stęsknionych zimowych klimatów Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnia również naturalne lodowisko, które zachęca do całorocznych odwiedzin w gronie całej rodziny.

Co dodatkowo oferuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniatowej?     

Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje oraz współorganizuje wiele wydarzeń sportowo-rekreacyjno-kulturowych, wykorzystując przy tym potencjał przyrodniczy i krajobrazowy urokliwej Poniatowej.

Ponadto Ośrodek prowadzi zajęcia zorganizowane, takie jak:

  • Szkółka pływania,
  • AQUA aerobic,
  • Pływanie artystyczne,
  • Fitness z OSiR pod Gwiazdami,
  • Cheerleading,
  • Trening personalny na siłowni OSiR,
  • Boks,
  • Tenis ziemny

Dla dzieci istnieje możliwość zorganizowania na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji AQUA-Urodzin - oferta przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia. Impreza może odbyć się zarówno na krytej pływalni, jak i kąpielisku wraz z animatorem sportu.

Ośrodek podejmuje się także organizacji mini imprez okolicznościowych, takich jak: imprezy pracownicze, wieczory panieńskie oraz inne. W tym celu, po wcześniejszej rezerwacji, można wynająć: brodzik na max 15 osób, saunę na max 6 osób, basen sportowy na max 48 osób oraz halę krytej pływalni na max 63 osoby.

Przy krytej pływalni prowadzone są także małe pola namiotowe oraz parking dla kamperów, przyczep kempingowych, autobusów i innych pojazdów.   

Informacje dodatkowe

Informacje

Członek KLW tak
Obiekt Certyfikowany tak
Członek Krainy Zdrowia tak

Lokalizacja

Poniatowa
ul. Kraczewicka 31, 24-320 Poniatowa
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.