Restauracja Słowik

Kontakt ul. Spacerowa 3,
24-320 Poniatowa
Gmina Poniatowa
Miejscowość Poniatowa
Telefon +48 81 820 41 61
e-mail info@hotel-slowik.pl
Godziny otwarcia poniedziałek - niedziela: 11.00 - 20.00

Opis obiektu: Restauracja Słowik

Restauracja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu w Poniatowej. To klimatyczne miejsce z domową kuchnią. Wnętrze lokalu jest estetycznie urządzone, a jego ściany stanowią swoistą galerię przedstawiającą najpiękniejsze obiekty i miejsca regionu.

Restauracja Słowik – Kraina Lessowych Wąwozów

Restauracja Słowik to obiekt malowniczo położony w bezpośrednim sąsiedztwie zalewu w Poniatowej. Obiekt znajduje się na liście Certyfikowanych Produktów Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.          

Kilka informacji na temat Restauracji Słowik

Restauracja Słowik to klimatyczne miejsce, którego wnętrze jest estetycznie urządzone, a jego ściany stanowią swoistą galerię przedstawiającą najpiękniejsze obiekty i miejsca regionu.

Restauracja Słowik oferuje potrawy stanowiące kwintesencję polskiej kuchni z delikatnymi akcentami śródziemnomorskimi. Wszystkie dania tworzone są z produktów najwyższej jakości i produktów sezonowych, z których wydobywana jest esencja smaków. Potrawy bazują m.in. na takich składnikach jak owoce, warzywa, ryby, jaja i mięsa.

Co dodatkowo oferuje Restauracja Słowik?

Na terenie restauracji Słowik organizowane są przyjęcia okolicznościowe, takie jak: wesela, chrzciny, komunie, urodziny, wigilie oraz bankiety biznesowe.

Znajduje się tu także kawiarnia, w której koncentruje się często życie towarzyskie szczególnie podczas kibicowania polskim reprezentacjom sportowym.

Restauracja Słowik w sezonie letnim udostępnia atrakcyjny taras z widokiem na zalew poniatowski oraz bezpośrednim zejściem do niego.

Obiekt podejmuje się dodatkowo organizacji cateringów komunijnych i chrzcielnych, które tworzone są według indywidualnych potrzeb klientów.

Restauracja znajduje się na terenie hotelu Słowik, który oferuje swoim gościom pobyt w 27 komfortowo urządzony pokojach.       

Co warto zobaczyć w pobliżu Restauracji Słowik?

Restauracja Słowik położona jest w malowniczej Poniatowej, z której blisko jest do takich miejscowości, jak: Nałęczów, Puławy czy Kazimierz Dolny. W Poniatowej miejscem wartym odwiedzenia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji, gdzie każdy miłośnik aktywnego wypoczynku znajdzie coś dla siebie. Ośrodek udostępnia dla zainteresowanych m.in. krytą pływalnie, saunę, siłownie, kort tenisowy, bieżnię, dwa boiska wielofunkcyjne, skate-park, dwa boiska do piłki nożnej oraz kąpielisko z dmuchanymi torami. W okresie zimowym działa tu również naturalne lodowisko.

Oferta w ramach "Smaków Krainy Lessowych Wąwozów":

Karp po lubelsku

Świeży karp z Gospodarstwa Rybackiego „Pustelnia”, usmażony i podawany z aromatycznymi ziołami, cebulką i pieczarkami.

Kotlet po lubelsku

Schab marynowany w świeżych ziołach, a następnie smażony w jajku i mące. Podawany z dodatkiem opiekanych ziemniaków i grillowanych sezonowych warzyw.

Karp w śmietanie 

Podsmażony filet karpia z „Pustelni”, polany delikatnym sosem śmietanowym z dodatkiem czosnku, cebuli i naturalnych przypraw.

Zapoznaj się z pełnym menu Restauracji Słowik: menu

 

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany tak
Członek KLW tak
Obiekt na Szlaku Smaków tak

Lokalizacja

Poniatowa
ul. Spacerowa 3, 24-320 Poniatowa
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.