Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Pod Lipami

Rodzaj obiektu Agroturystyka
Właściciel: Krzysztof, Ewa Dybala
Adres: Palikije II 100
24 - 204 WOJCIECHÓW

Gmina Wojciechów
E-mail: podlipami100@wp.pl
Telefon komórkowy: 603 996 700, 663 522 045
Ilość pokoi: 2
Ilość miejsc: 4
Znajomość języków obcych
Rosyjski ,

Ceny:
Cena za cały pokój/mieszk: do 40.00 PLN
Cena za osobę: 20.00


Wyżywienie
Dostęp do kuchni: Nie
Rosyjski Wynaczone miejsce do parkowaniaDostęp do internetuGrill/ogniskoMożliwość przyjazdu ze zwierzętamiOdległość do kawiarni - 2kmOdległość do restauracji - 2kmMożliwość jazdy konnej - 5kmMożliwość wędkowania - 0kmWypożyczalnia rowerów - 0kmOdległość do basenu - 8kmOdległość do wypożyczalni nart - 0kmOdległość od SPA - 8km
Lokalizacja na mapie
Opis:
Gospodarstwo gościnne „Pod lipami” ,położone jest w m; Palikije w pradolinie rzeki „Bystrej” tworzącej specyficzny mikroklimat z którego znane jest leżące nieopodal uzdrowisko Nałęczów. Pachnące powietrze ,cisza i spokój, to nie jedyne zalety tego miejsca, „Oazy” zatopionej w szachownicy "pól malowanych zbożem rozmaitem". Naszą propozycją wypoczynku czynnego są wycieczki rowerowe,ping-pong,wędkarstwo,strzelectwo itp. Ofertą kulturalną wystawy, malarstwa akwarelowego właściciela obiektu, tematycznie związanych z regionem, starych sprzętów używanych w gospodarstwie wiejskim,wyrobów kowalskich – jako elementu gminnej tradycji , literatury i czasopism archiwalnych n.p ; o tematyce turystycznej oraz inne propozycje .W trakcie oglądania ekspozycji ,w saloniku urządzonym sprzętami z ubiegłego wieku,odtwarzamy muzykę ze starych nagrań płytowych przenosząc się w klimat minionych lat. Całość propozycji dopełnia bardzo bogata oferta lokalna Wojciechowa, Nałęczowa,Kazimierza,Puław i innych okolicznych miejsc.
Wieczorem odpoczynek przy ognisku i swojskim jadle.
Możliwość korzystania z wyposażonej kuchni.

Cena noclegu od osoby waha się od 20zł do 40zł w zależności od długości pobytu.


Informacje dodatkowe
Gospodarstwo gościnne "Pod Lipami" położone jest na terenie pradoliny rzeki "bystrej", w której leży również Nałęczów znany z walorów klimatycznych sprzyjających ludziom z chorobami serca. Pachnące powietrze, cisza i spokój to nie jedyne zalety naszego miejsca wtopionego w szachownicę pól "malowanych zbożem rozmaitem". Nasza oferta nastawiona jest nie tylko na wypoczynek czynny taki jak; wycieczki piesze, rowerowe, ping pong,wędkarstwo, strzelectwo itp., ale również na bogatą propozycję kulturalną. Do dyspozycji mamy bibliotekę z literaturą regionu, klasyką, archiwaliami. W saloniku utrzymanym w klimacie minionych lat można obejrzeć wystawy malarstwa artystów tworzących w naszym regionie, starych sprzętow gospodarskich, wyrobów kowalskich itd. Na miejscu można wykonać portret lub zdjęcia, osoby, które zabawią u nas dłużej otrzymają portret lub inną wybraną pracę gratis!

Oferta specjalna
Galeria malarstwa, wystawy, stare nagrania, prasa i czasopisma archiwalne, biblioteka, szkółka malarska, plenery itp.
Lista typów pokoi
Lp. Typ Łazienka Ilość pokoi Ilość miejsc Łóżka 1/os Łóżka 2/os Cena os.  
1 Pokój sosonowy 1 2 2 0 20.00
2 Pokój jaśminowy 1 2 2 0 20.00
Opinie
    Brak opinii
Twój komentarz
E-mail:
Nick/Pseudonim:
Komentarz:
Ocena:
Ile to jest 10+19=
Dodaj zdjęcie: