Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

   W tym roku GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI odbędzie się w Poznaniu w dniach 7-9 grudnia. Jest to cykliczna konferencja naukowo-branżowa, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób z branży turystycznej. Obecnie udział w konferencji zdeklarowało już ponad 250 osób.

Lista nie jest zamknięta, stnieje jeszcze możliwość rejestracji. Liczba dostępnych miejsc jest jednak ograniczona, stąd zgłoszenie wymaga potwierdzenia.

   GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to wydarzenie różniące się od tradycyjnych konferencji. GREMIUM to przede wszystkim uczestnicy, prowadzone przez nich oficjalne debaty i kuluarowe dyskusje oraz wypracowane wnioski i rekomendacje. To SPOTKANIE LIDERÓW - osób zaangażowanych w kreowanie rozwoju sektora turystyki w Polsce połączone z warsztatami szkoleniowymi.
W ramach GREMIUM oprócz konferencji naukowo-branżowej odbędzie się cykl warsztatów branżowych oraz prezentacji towarzyszących.Szczególnie zatem zapraszamy Państwa do udziału dyskusji i warsztatach dotyczących systemu POT-ROT-LOT i ich współpracy z JST.

Tegoroczna edycja to 16 sesji tematycznych oraz 2 wieczory integracyjne.

 

Główne tematy to:
- KU NOWEJ POLITYCE TURYSTYCZNEJ

- KONKURENCYJNOŚĆ POLSKIEJ TURYSTYKI
- INNOWACYJNOŚĆ NA RYNKU TURYSTYCZNYM
- ZARZĄDZANIE PRZESTRZENIĄ TURYSTYCZNĄ
- TRANSFER WIEDZY W TURYSTYCE

 

oraz debaty szkoleniowo-warsztatowe:


- Sieciowa współpraca w sektorze MICE na rzecz organizacji spotkań i wydarzeń. Jak targi i wydarzenia biznesowe można wykorzystać do budowania wizerunku miasta i regionu?
- Nowe wyzwania i nowe funkcje Regionalnych Organizacji Turystycznych
- Współpraca Urząd Miasta LOT: partnerski alians na rzecz realizacji polityki turystycznej miasta.
- Nowe media: systemy dystrybucji usług czy nowe systemy informacji turystycznej?
- Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii oraz transferu wiedzy B+R w realizacji inwestycji turystycznych - projekt Brenna-Szczyrk-Wisła.
- Certyfikacje, rekomendacje, kategoryzacje - czy w branży turystycznej jest potrzebny (możliwy) system samoregulacji? Hotelstars union - czy potrzebny nam jest europejski model kategoryzacji usług noclegowych?
- Grywalizacja jako nowoczesna forma turystycznej promocji regionu i działalności przedsiębiorstw turystycznych.

 

Pełen 3-dniowy program: VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI

 

Szczegóły: www.gremium.forumturystyki.pl

Formularz zgłoszeniowy tutaj: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY