II Nadwiślańskie Spotkanie z Folklorem Ziemi Puławskiej

SpotkaniezFolklorem
Category
Wydarzenia
Date
2024-06-30 13:00
Venue
Ruiny zamku w Janowcu, Lubelska, Janowiec, gmina Janowiec, powiat puławski, województwo lubelskie, 24-123
Telephone
Email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

II Nadwiślańskie Spotkanie z Folklorem Ziemi Puławskiej. Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca 2024 r. od godz. 13:00 na terenie parku przy Zamku w Janowcu. W ramach projektu został zaplanowany: konkurs lokalnych zespołów śpiewaczych (9 grup), bezpłatne atrakcje i animacje dla dzieci z uwzględnieniem promocji zdrowej, polskiej żywności, stoiska regionalne, występ Międzygminnego Zespołu Artystycznego Pokolenie z Końskowoli i Promienie z Janowca, koncert Maciejowej Kapeli. Imprezą towarzyszącą Spotkaniom z folklorem będzie Bitwa Regionów 2024 Etap I.

Organizatorem wydarzenia jest Starosta Puławski przy współpracy gminy Janowiec, Muzeum Nadwiślańskiego Oddział Zamek w Janowcu, Gminnego Ośrodka Kultury w Janowcu, Gminnej Biblioteki Publicznej w Janowcu, Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach, Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” w Puławach, Powiatowej Biblioteki Publicznej w Puławach, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, CSK w Lublinie, Szkoły Muzycznej w Puławach.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu.

 
 

All Dates

  • 2024-06-30 13:00

Powered by iCagenda