Truskawkobranie w Gminie Puławy

Truskawkobranie
Category
Wydarzenia
Date
2024-07-07 12:00
Venue
Stadion KS Góra Puławska, Długa, Góra Puławska, gmina Puławy, powiat puławski, województwo lubelskie, 24-122
Telephone
Email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Truskawkobranie w Gminie Puławy 2024!

Serdecznie zapraszamy na Truskawkobranie w Gminie Puławy 2024! Impreza odbędzie się w niedzielę, 7 lipca 2024 r. w Górze Puławskiej! Świętowanie rozpocznie się o godz. 12:00 od mszy św. w intencji plantatorów w Kościele pw. św. Wojciecha. Od godz. 15:00 zapraszamy na miejscowy stadion sportowy. Gwiazdą tegorocznego wydarzenia będzie zespół Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu!

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę lipca spotkamy się na stadionie sportowym w Górze Puławskiej. Jak co roku, przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Na pewno nie zabraknie pyszności przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, sołectwa czy towarzystwa. Będzie można spróbować dań przyrządzonych z lokalnych produktów, w tym przepysznych truskawek z gminy Puławy. Tradycyjnie nagrodzimy także osoby biorące udział w truskawkowych konkursach: na pierwszą łubiankę i najdorodniejszą truskawkę sezonu truskawkowego 2024, artystycznym „Truskawkowe inspiracje”, kulinarnym “Truskawkowy Przebój Smaku” oraz na „Najpiękniejsze Truskawkowe Stoisko”. Przeprowadzimy także konkurs mody i urody o tytuł „Miss Truskawki”! Na scenie zaprezentuje się wielu utalentowanych artystów. Wśród tegorocznych występujących znalazły się m.in. zespoły taneczne Cyganeria z Góry Puławskiej oraz Gęsawa z Gołębia. Publiczność na pewno zachwyci także występ wokalny Grzegorza Jońskiego. Największe emocje nadejdą, kiedy na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu. Zespół, którego liderem jest Tomasz Karolak – aktor znany z wielu polskich filmów czy seriali, na pewno zaprezentuje swoje największe hity: „Tylko Bądź” i „Anarchia”. Na zakończenie imprezy będziemy się bawić na dyskotece z zespołem Grzaniec. Serdecznie zapraszamy!

Truskawkobranie w Gminie Puławy 2024 – Program

Niedziela, 7 lipca 2024 r.

godz. 12:00

Msza Św. w Kościele pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej w intencji plantatorów

od godz. 15:00 (Stadion Sportowy w Górze Puławskiej)

  • występy młodych artystów z Gminy Puławy
  • występy zespołów i solistów z Gminnego Ośrodka Kultury w Gołębiu
  • degustacja potraw regionalnych
  • truskawkowe konkursy, m.in.: wybór „Miss Truskawki” i „Najpiękniejszego Truskawkowego Stoiska”
  • gry i zabawy dla dzieci
  • występ zespołu Cyganeria z Góry Puławskiej i Gęsawa z Gołębia
  • koncert zespołu Tomasz Karolak i Pączki w Tłuszczu (godz. 19:00)
  • dyskoteka z zespołem GRZANIEC (od godz. 20:00)
 
 

All Dates

  • 2024-07-07 12:00

Powered by iCagenda