Truskawkowy Rajd Rowerowy w Puławach

TruskawkowyRajd
Category
Wydarzenia
Date
2024-06-08 10:00
Venue
Urząd Gminy Puławy, 4, Dęblińska, Puławy Fabryczne, Puławska Wieś, Puławy, powiat puławski, województwo lubelskie, 24-100
Telephone
Email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website

Serdecznie zapraszamy na TRUSKAWKOWY RAJD ROWEROWY, którego organizatorem jest Urząd Gminy Puławy. Impreza odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2024 r. Uczestnicy imprezy będą mieli do przejechania około 30 km. Trasa będzie wiodła drogami asfaltowymi, polnymi i leśnymi, często wśród plantacji truskawek, z których słynie Gmina Puławy. Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne. Na udział w imprezie obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Start rajdu nastąpi o godz. 10:00 z parkingu przy Szkole Podstawowej im. Żołnierzy 2 Dywizji Piechoty 1 Armii Wojska Polskiego w Górze Puławskiej. Od godz. 8:00 będzie odbywała się weryfikacja zgłoszonych osób i wydawanie pakietów startowych. Czas trwania rajdu – około 4 h. Zakończenie imprezy jest planowane w parku przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Bronowicach.

W rajdzie będzie mogło wziąć udział do 100 uczestników. Ze względu na długość trasy i miejscami trudny teren, minimalny wiek uczestnika imprezy musi wynosić co najmniej 10 lat. Żeby się zapisać do udziału w rajdzie, należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy i  przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 30 maja 2024 r. O zakwalifikowaniu się do udziału w imprezie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Szczegóły dotyczące Truskawkowego Rajdu Rowerowego dostępne są w załączonym Regulaminie. Wszelkich dodatkowych informacji na temat rajdu udziela Paweł Nocek – Inspektor ds. profilaktyki, promocji, kultury i sportu w Urzędzie Gminy Puławy (tel.: (81) 889-05-45, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 
 

All Dates

  • 2024-06-08 10:00

Powered by iCagenda