Warsztaty Jazzowe sPOKo Jazz Puławy 2024

WarsztatyJazzowe
Category
Wydarzenia
Date
2024-07-07 - 2024-07-14
Venue
Dom Chemika, 4, Wojska Polskiego, Osiedle Kusocińskiego, Puławy, powiat puławski, województwo lubelskie, 24-100
Telephone
Email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli Twoją pasją jest muzyka i śpiew i chcesz poznać ich tajniki w jazzowej odsłonie, masz ochotę na wspólne wieczorne jammowanie oraz występ z big-bandem muzycznym na scenie „Domu Chemika” to nie może Cię zabraknąć na kolejnej edycji Warsztatów Jazzowych w Puławach! Tegoroczna edycja rozpocznie się 7 lipca i potrwa do 14 lipca.

Warsztaty Jazzowe w Puławach od lat łączą pasję do muzyki z profesjonalizmem. Program spotkań obfituje w intensywne instrumentalne i wokalne ćwiczenia warsztatowe, zajęcia z historii i teorii jazzu, big band oraz combo.

Zaproszenie do prowadzenia naszych warsztatów na czele z Dyrektorem Artystycznym Rafałem Karasiewiczem, przyjęli wybitni artyści i jednocześnie świetni pedagodzy, którzy z przyjemnością wprowadzają młodych ludzi w tajniki świata jazzu.

W klasie wokalnej zajęcia poprowadzi dama polskiego jazzu – Iza Zając, której w sekcji rytmicznej towarzyszyć będą: Bogdan Hołownia przy fortepianie, Wojciech Pulcyn na kontrabasie oraz Patryk Dobosz za perkusją.

Teorię Jazzu poprowadzi niezastąpiony Bogdan Hołownia. Za wykłady w klasie fortepianu odpowiedzialny będzie Kuba Stankiewicz. Tajniki jazzowej gitary elektrycznej zdradzi Artur Lesicki. W klasie trąbki na warsztatowiczów czekał będzie Tomasz Kudyk. Zajęcia z gry na saksofonie poprowadzi Adam Wendt. Grzegorz Nagórski będzie odpowiadał za klasę puzonu oraz Big-Band. Wykładowcą klasy kontrabasu/gitary basowej będzie Tomasz Kupiec, a w klasie perkusji Kazimierz Jonkisz.

Uczestnikom puławskich warsztatów oferujemy także zajęcia dla entuzjastów produkcji muzycznej i realizacji dźwięku, które w Pracowni Realizacji Nagrań poprowadzi Michał Głos.

Gwarancją niezapomnianych wrażeń będą także energetyczne koncerty towarzyszące gwiazd jazzowej sceny muzycznej, koncerty finałowe oraz występ kardy warsztatowej. Na uczestników i mieszkańców miasta czekają także cowieczorne jam sessions.

Dołączcie do nas podczas kolejnej edycji Warsztatów Jazzowych sPOKo Jazz w Puławach. Przed nami wydarzenie, którego miłośnicy improwizowanych brzmień nie mogą przegapić!

Zapraszamy także do dołączenia do grupy na Facebook’u sPOKo Jazz Warsztaty Jazzowe Puławy, na której na bieżąco publikujemy informacje związane z tegoroczną edycją warsztatów.

Szczegółowe informacje odnośnie warsztatów znajdziecie na stronie www.domchemika.pl

 
 

All Dates

  • From 2024-07-07 to 2024-07-14

Powered by iCagenda