Gry Miejskie w Kazimierzu Dolnym

Kontakt Gry realizowane w przestrzeni Kazimierza Dolnego.
Gmina Kazimierz Dolny
Miejscowość Kazimierz Dolny
Telefon 606 311 372
e-mail oprowadzanie@gmail.com

Opis

Pani Danuta Borzecka to przewodnik, który organizuje również Gry miejskie po Kazimierzu Dolnym. Każda gra opiera się na oryginalnym scenariuszy, który powstał w oparciu o lokalną historię, tradycję i kulturę. Scenariusz podkreśla urodę i wyjątkowość Kazimierza Dolnego.

Oferowane Gry:

Zagadkowy Kazimierz - gra dla dzieci, gdzie podczas zwiedzania Kazimierza dzieci odkrywają część tajemnic miasteczka samodzielnie wykonując zadania i rozwiązując zagadki. 

Na tropie kazimierskich tajemnic - gra z mapa dla młodzieży. Uczestnicy otrzymują mapę i ruszają w drogę. Wykonują zadania, które pozwalają im przejść do kolejnego etapu gry. 

Malarskie potyczki - gra przenosząca uczestników w czasy międzywojenne, gdy w wakacje Kazimierzem władali malarze. Uczestnicy muszę się przeistoczy w młodych studentów, którzy mają udowodnić, że są godni miana artysty. 

Kupcy i zbójnicy - tu przenosimy się w czasy renesansu, by pokonując przeszkody i czasem miłych, czasem nieprzychylnych mieszkańców miasteczka dotrwać do końca potyczek. 

Tajemnica Łopuszanki - gra kryminalno-artystyczna - podróż przez Kazimierz lat '20 XX wieku w poszukiwaniu mordercy i zaginionych akt. 


Możliwość rezerwacji indywidualnej w innych dniach i godzinach.
Możliwość dostosowania wycieczki dla turystów niepełnosprawnych.

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany tak

Lokalizacja

Kazimierz Dolny
24-120 Kazimierz Dolny