Siwy Dym Celejów

Kontakt Celejów 63C,
24-120 Celejów
Gmina Kazimierz Dolny
Miejscowość Celejów
Telefon 607 324 666; 883 262 826
e-mail celejow@siwydym.pl
Godziny otwarcia czwartek: 12:00 – 20:00; piątek – sobota: 12:00 – 3:00; niedziela: 12:00 – 20:00

Opis

Siwy Dym to muzyczna restauracja o niecodziennym góralskim wystroju, miłej atmosferze oraz regionalnej kuchni. Usytuowana jest w pięknej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Puław, Kazimierza Dolnego i Nałęczowa. W weekendy organizowane są tu dancingi w dwóch niezależnych salach.

Obiekt oferuje Gościom duży bezpłatny parking, obszerny plac zabaw. Spędzanie tu wolnego czasu z rodziną nabiera nowego wymiaru.

Oprócz smacznego jedzenia gwarantujemy doskonałą zabawę. W weekendy organizujemy najlepsze w okolicy dancingi. Imprezy taneczne odbywają się w prawie każdy piątek i sobotę, równolegle na dwóch salach z zespołami muzycznymi oraz DJ-em.

Karczma Siwy Dym w Celejowe, jak wszystkie pozostałe, to przede wszystkim niebanalne wnętrze. Prawie w całości wyrzeźbione w drewnie rękami Józefa Pintschera sprawia, że czujemy się tu bardzo dobrze. Płonący zimą kominek i klimatyzacja w lecie sprawiają, że zawsze jest tu przytulnie. Muzyka, która towarzyszy Gościom jest również bardzo klimatyczna, ponieważ jest to twórczość autorska. W przeważającej większości to utwory zespołu muzycznego "Siwy Dym" oraz góralskiej grupy "Majeranki". Staramy się również zadbać o to, aby wyróżnić się naszymi markami. I tak na przykład tylko w naszych karczmach dostaniecie wyborną cytrynówkę "Siwy Dym". 

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany tak
Kuchnia regionalna tak
Kuchnia wegetariańska tak
Kuchnia wegańska nie
Kuchnie świata tak

Udogodnienia

Obsługa w j. Angielskim tak
Płatność kartą tak
Kącik dziecięcy tak
Dostęp dla Niepełnosprawnych tak
Wifi tak
Bezpłatny parking tak
Kącik dziecięcy tak

Oferta dodatkowa obiektu

Karaoke tak
Dancingi tak
Dyskoteki tak
Koncerty tak
Imprezy okolicznościowe tak
Konferencje tak

Lokalizacja

Kazimierz Dolny
Celejów 63c, 24-120 Kazimierz Dolny