Muzeum Nietypowych Rowerów

Kontakt ul. Puławska 1,
24-100 Gołąb
Gmina Gołąb
Miejscowość Gołąb
Telefon 693 666 157
e-mail muzeumrowerow@gmail.com
Godziny otwarcia wt. - nd. 10:30-14:00

Opis

Muzeum znajduje się w miejscowości Gołąb w przy trasie Warszawa Puławy – Kazimierz Dolny. Zwiedzający mogą obejrzeć a nawet osobiście wypróbować rowery poziome, rowery cyrkowe i inne nietypowe rowery. Dzieciom największą frajdę sprawia jazda na galopujących rowerach

Opiekuńczy rodzice mogą osobiście wozić swoje pociechy rikszą i innymi pojazdami. Zainteresowani mogą poznać dwustuletnią historię roweru. Oferuję też pokazy z zakresu rzemiosł artystycznych np: rzeźba w drewnie. Prezentuję ginące zawody kowalstwo i tkactwo. Każdy chętny może spróbować swych sił w opanowaniu powyższych umiejętności. Organizuję warsztaty artystyczne weekendowe i wakacyjne.

Przy dobrej zabawie można odpocząć w cieniu nad sadzawką z wędką lub przy ognisku. Czas wolny spędzony u mnie będziecie długo i mile wspominać.

Zapraszam: wycieczki szkolne, grupy rodzinne i turystów indywidualnych. Muzeum otwarte dla zwiedzających od 1 kwietnia do 31 października we wszystkie dni tygodnia od godz. 10.30 do 14.00 z wyjątkiem poniedziałków.

Uprzejmie proszę o wcześniejsze zgłoszenia wycieczek szczególnie w szczycie sezonu.

Lokalizacja

Puławy
Gołąb, ul. Puławska 1, 24-100 Gołąb