u Kraka

Kontakt Bochotnica Kolonia 32a,
24-150 Nałęczów
Gmina Nałęczów
Miejscowość Bochotnica Kolonia
Telefon +48 601 159 720
e-mail biuro@ukraka.pl

Opis obiektu: u Kraka

Gospodarstwo agroturystyczne z kempingiem i pokojami do wynajęcia. Doskonale wyposażone, bez bezpośredniego sąsiedztwa - co gwarantuje ciszę i spokój. "U Kraka" to doskonały punkt wypadowy nie tylko dla zmotoryzowanych, ale i lubiących aktywny wypoczynek.

W swoim gospodarstwie agroturystycznym z kempingiem i pokojami do wynajęcia, właściciel, jako wytrawny turysta oferuje odwiedzającym wszystko to, czego sam oczekuje od obiektów noclegowych. W skład gospodarstwa wchodzą: ekskluzywne pokoje z łazienkami, obszerna kuchnia, jadalnia, strefa wypoczynkowa, miejsce na ognisko, boisko, mini zoo, a nawet rodzinny sklep, otwarty 7 dni w tygodniu.

Fani kamperów m. in. z Finlandii i Estonii zachwycają się standardem kempingu „U Kraka”, który posiada europejski certyfikat jakości ACSI Eurocampings. Znajduje się tu 15 stanowisk do postoju kamperów i przyczep, a także najazd dla kamperów.

Na terenie obiektu turyści mają dostęp do bezprzewodowego internetu, pralni, nowoczesnego węzła sanitarnego (w tym kabiny przystosowane dla osób niepełnosprawnych).

Dogodne położenie pozwala w krótkim czasie na dojazd do takich miejsc jak: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Puławy, Kozłówka, czy Lublin. Pole kempingowe usytuowane jest bez bezpośredniego sąsiedztwa co gwarantuje całodobowa ciszę oraz spokój. „U Kraka” to doskonała baza wypadowa nie tylko dla zmotoryzowanych, ale i lubiących aktywny wypoczynek w Krainie Lessowych Wąwozów w bliskim sąsiedztwie szlaków rowerowych, pieszych i nordic walking!

Informacje dodatkowe

Informacje

Obiekt Certyfikowany tak

Lokalizacja

Nałęczów
Bochotnica Kolonia 32a, 24-150 Nałęczów